Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
33 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: GOLDMASTER 11000-20000-30000 serisi CW Kanallarını izleyemeyenler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 11300 Cİ Sİrİus Cw

RadakoĞlu,

Önce VerdİĞİn Boot Dosyasini Ardindan 5225 Cİ Sky Dosyasini Ve Sonra Tekrar Boot Dosyasini Attim. Ama Ayni Problem Devam Edİyor.
    Fabrİka Ayarlarina DÖndÜm. Keylerİ Resetledİm SonuÇ Yok...

Yardimci Olur Musun ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şuayip Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    RadakoĞlu,

Önce VerdİĞİn Boot Dosyasini Ardindan 5225 Cİ Sky Dosyasini Ve Sonra Tekrar Boot Dosyasini Attim. Ama Ayni Problem Devam Edİyor.
    Fabrİka Ayarlarina DÖndÜm. Keylerİ Resetledİm SonuÇ Yok...

Yardimci Olur Musun ?
    Yazılımı yükledikden sonra menü 7777 yapıp emuyu aktif yapın.Menü *** sayfasında keyleri resetleyin.Sistem çalışıyor.Test edilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

RadakoĞlu,

Boot Dosyasini Attiktan Sonra, 5225 Cİ Sky Dosyasini Cİhaza Atmaya ÇaliŞiyorum, Ancak YÜkleme Programi Rar Uzantili OlduĞu İÇİn Yazilim Dosyalari Arasinda GÖstermİyor, All Fİle Yapip YÜklemeye ÇaliŞtiĞinda Da İnvalİd Data Uyarisi Verİyor....

Bu Sorunu Nasil ÇÖzebİlİrİm Yardimci Olabİlİr Mİsİn

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gm 11400'e bu yazılımı yükledim dt modüllü üyeyim daha önce donma olayı yoktu şuan hiç izleyemiyorum sürekli donma sorunu var daha önceki gm orjinal yazılımını yükledim yine aynı sorun devam etti sorun ne olabilir acaba yardımlarınızı bekliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ali karaca Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    gm 11400'e bu yazılımı yükledim dt modüllü üyeyim daha önce donma olayı yoktu şuan hiç izleyemiyorum sürekli donma sorunu var daha önceki gm orjinal yazılımını yükledim yine aynı sorun devam etti sorun ne olabilir acaba yardımlarınızı bekliyorum
    Emusuz yazılımı deneyin bence
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şuayip Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    RadakoĞlu,

Boot Dosyasini Attiktan Sonra, 5225 Cİ Sky Dosyasini Cİhaza Atmaya ÇaliŞiyorum, Ancak YÜkleme Programi Rar Uzantili OlduĞu İÇİn Yazilim Dosyalari Arasinda GÖstermİyor, All Fİle Yapip YÜklemeye ÇaliŞtiĞinda Da İnvalİd Data Uyarisi Verİyor....

Bu Sorunu Nasil ÇÖzebİlİrİm Yardimci Olabİlİr Mİsİn
    dosyayı rardan cıkarmanız gerekiyor.cıkarmayınca nasıl yukleyecek
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu yazılım acana 30700mx serisinde olurmu acaba:??

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı umut55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu yazılım acana 30700mx serisinde olurmu acaba:??
    Hayır olmaz
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri