Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arasý

Konu: CD Çalara MP3 aparatý baðlamak

Kullanýcý Bilgi Menüsü

New Icons 24 CD Çalara MP3 aparatý baðlamak

Arkadaþlar iyi günler dilerim. Sorunum CD çalarým track larý tanýyýp ve sadece orjinal CD leri çalýyor. MP3 için aþaðýdaki linkler çözümmüþ galiba bilgisi olan varsa lütfen yol gösterin.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    linklerindekilerine benzer veya onlardan biri olabilir ama OPEL Corsa 2001 uyumlu.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart güncel

güncel

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arabadaki müzik çalar sanýrým sadece audio cd okuyor. ya ben þu firmalarýn bazý tutumlarýna þaþýyorum, yeni araba alýrsýn. içindeki cd çalar audio. çok afferdesiniz. ama b...tan iþ yapýyorlar. herkes gider mersine. bazýlarý gider tersine aynen böyle. Neyse bendede ayný sorun var. nasýl hallettim sana yazýyým. þimdi bak. her yakacaðýn audio cd'de en çok 10/11 þarký yakaýp dinleyebilirsin, ama cdleri yakacaðýn zaman yakma hýzýný düþür. hýzlý yazarsan. cd okuyucun cd'yi okumaz. þimdi ikinci çözüme gelelim. çakmak yerine harici radyo vericili bir mp3 alabilirsin, ucuzuda var pahalýsýda, kartlý kullanabilirsin. yada istersen flashdisk ilede kullanabilirsin. ama arabayla çok dolaþýyorsan boþ bir frekans bulup ona ayarlaman gerek. zira hemen hemen bütün frekanslar dolu bazen radyo karýþabilir bilgin olsun ben sorunumu bu þekilde hallettim.
    LEBEN ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ýyi Bi Buluþ

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri