Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arasý

Konu: Dreambox Açýlmýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Dreambox Açýlmýyor

dm 500 hd orjinal ( newnigma 2 li) cihazýma yeni skin yüklemek isterken birden yeþil ekran çýktý.
    Cihazý her açýþýmda resetleyip yeþil ekrana geri dönüyor ve
    ne web üzerinden ne dreamUpla cihaza baðlanamýyorum.Yani yeni image yükleyemiyorum.Bunun bir çözümü varmýdýr?
    Teþekkürler
    Konu kimmeryalý tarafýndan (03-11-2012 Saat 18:31 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dreamUp ýn farklý versiyonlarýný denedinmi.?? rs 232 kablon saðlammý yada uç baðlantýlarý doðrumu??
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Baðýmsýzlýðý
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kimmeryalý Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    dm 500 hd orjinal ( newnigma 2 li) cihazýma yeni skin yüklemek isterken birden yeþil ekran çýktý.
    Cihazý her açýþýmda resetleyip yeþil ekrana geri dönüyor ve
    ne web üzerinden ne dreamUpla cihaza baðlanamýyorum.Yani yeni image yükleyemiyorum.Bunun bir çözümü varmýdýr?
    Teþekkürler
    ftp programýyla makinaya baðlan açýlýþ kapanýþ arasýnda baðlanýrsýn sonra usr/share/enigma2 içinde yüklediðin skin sil düzelir..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý selim789 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ftp programýyla makinaya baðlan açýlýþ kapanýþ arasýnda baðlanýrsýn sonra usr/share/enigma2 içinde yüklediðin skin sil düzelir..
    zaten sýkýntý orada hiçbir þekilde cihaza baðlanamýyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý hilmi Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    dreamUp ýn farklý versiyonlarýný denedinmi.?? rs 232 kablon saðlammý yada uç baðlantýlarý doðrumu??
    evet bütün versiyonlarýný denedim kabloyu da deðiþtirip denedim yine de olmuyor

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri