Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Medialink ML 9700 Linux Son Yazılım 07/08/2012 Tarihli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Medialink ML 9700 Linux Son Yazılım 07/08/2012 Tarihli

ML ML9700 » ***Radar Firmware 6067
    1 - YouTube is fixed.
    Date: 07/08/2012 - View Full Info Download ***Radar Firmware 6067 (43.9MB)

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

04.09.2012 ML9700 FirmwareMod V11 by Sanja9 [647]
    02.09.2012 ML9700 FirmwareMod V10 by Sanja9 [146]
    11.08.2012 FW 5092 [124]
    hocam tarihlerde yanlislik var galiba son yazilim zaten problemli *** radar you tube ip tv yok sizin eklediginizde var gozukuyor gonul rahatligi ile yukleyebiliriz demi
    09.08.2012 Aktuelle Softcam.*** vom 08.08.2012 [264]
    08.08.2012 ***Radar Firmware 6067 (43.9MB) [344]
    galiba sizinde verdiginiz 08 /08 LI olan tarihli
    Konu yildo tarafından (05-11-2012 Saat 18:38 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Valla hocam bana medialink sitesi verdi bu yazılımları burada en guncel olanlar var dedi bende 9700 olmadıgı için bilmiyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu kutular uvey evlat muamelesi goruyor zaten ilk yazilimlarda bari her seyi içersindeydi ccam uydu setting vs ama son yazilimlarda bunlar gidince onlar için ekstra yukleme yapmak zorunda kaldik galiba ben bununlada denedim you tube nedense açilmadi ip tv de gelip gelip gitti artik kutuyu emekliye ayirmak zorunda kalacam vu + dua aldim galiba bir tane daha almak zorunda kalcam
    paylasim için tesekurler hocam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

toplu olarak iptv adreslerini nasıl girebileceğimizi bilen var mı acaba bendekinde sadece tek adres girebiliyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir bilebilsem bende deneyecemde ama bu kutularla kimse ilgilenmiyor insallah bir bilen cikar bir gun amam o zaman baska bir marka kutu almis olacagim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yildo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bir bilebilsem bende deneyecemde ama bu kutularla kimse ilgilenmiyor insallah bir bilen cikar bir gun amam o zaman baska bir marka kutu almis olacagim
    youtube mamalesef yok bu yazılımlarda bne yükledim youtube problemi güncellemeile ilgili imiş galiba firemenın güncel orjinal yazılım vermesi gerkiyor herhalde yada güncelleme o zman belki our bende cihaz yok arkadaşa verdim fakat cihaz cok güzel ama ilgilenen yok saldım eşşeği cayıra mevlam kayıra diyen bir firma var maalesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kınık Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    youtube mamalesef yok bu yazılımlarda bne yükledim youtube problemi güncellemeile ilgili imiş galiba firemenın güncel orjinal yazılım vermesi gerkiyor herhalde yada güncelleme o zman belki our bende cihaz yok arkadaşa verdim fakat cihaz cok güzel ama ilgilenen yok saldım eşşeği cayıra mevlam kayıra diyen bir firma var maalesef
    kinik biliyorsun dilizde tuy bitti ama hiç ilgilenmiyor bunu ureten firma ben alman forumundan takip ediyorum oradada sikayetler var ama ilgilenmiyorlar ama bu markadan dunya kadar kutu varmis sasirip kaldim bekleyelim artik sabir etmekten baska çaremis yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yeni yazilim geldi bazi degisikliler olmus you tube çalisiyor ben yukledim kanal listesi ve addon sabit kaliyor golnul rahatligi ile yukleyebilirsiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Medialink ML 9700 HD Linux Uydu Alıcı cihazım var.flash bozuldu yenisini aliexpresten getirttim takdırdım.fakat yazılım bulamıyorum linkler bozuk.ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilirmisiniz.teşekkürler.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri