Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
35 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Atlanta Android SMART-BOX Kanal Editörü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

istediğim gibidir inş.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ŞRARSKOZ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    windows 7
    64 kullanıyorum bende hata veriyor ya sizde
    32 bit olanı kurdum gine aynı hatayı veriyor ya sizde
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aldıgım hata bu hiç kimsede böyle bir sorun yok mu şimdi
    sadece bende mi var
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ŞRARSKOZ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

aldıgım hata bu hiç kimsede böyle bir sorun yok mu şimdi
    sadece bende mi var
    O hatayı bende cogu zaman arkadaşlara hazır liste hazırlarken bende sorun yasıyorum bu programı değilde smartbox g3 için cıkan editörü kullanın bence
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

link verirmisin usta saglıcakla
    yanıklarda iz bırakmaz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

link verirmisin usta saglıcakla
    Alıntıyı yeni gördüm Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. bu programı masa üstündeylen çalıştırınız
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu programı nasıl kullanıyoruz bunun vıdeolu yada resımlı bir anlatımı varmı ben atlanta g3 kullanıyorum atlantanın sitesinden g3 modeline ait kanal editörünü indirdim ama bir türlü pc de açılmıyor tv ve radyo bölümleri boş makinayla pc bağlantısını nasıl yapıyoruz normalde makina wifi ile sorunsuz çalışıyor ama kanal editörünü nasıl görebiliyor onu çözemedim yardımcı olurmusunuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hexo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu programı nasıl kullanıyoruz bunun vıdeolu yada resımlı bir anlatımı varmı ben atlanta g3 kullanıyorum atlantanın sitesinden g3 modeline ait kanal editörünü indirdim ama bir türlü pc de açılmıyor tv ve radyo bölümleri boş makinayla pc bağlantısını nasıl yapıyoruz normalde makina wifi ile sorunsuz çalışıyor ama kanal editörünü nasıl görebiliyor onu çözemedim yardımcı olurmusunuz
    Hocam bunu indirin Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. channel.bin dosyasını openden seçerseniz listeyi görürsünüz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Thumb

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hocam bunu indirin Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. channel.bin dosyasını openden seçerseniz listeyi görürsünüz.
    deneyip sonucu yazarım size insallah bu sefer sorun olmaz

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri