Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: microbox III ALINACAK

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart microbox III ALINACAK

arkadaşlar microbox 3 almak istiyorum satmak isteyen mesaj göndersin
    yeni veya kullanılmış temiz olabilir ...veya bulabilecegim site link verebilir ..tşk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2 adet 3gsat 7000 var elimde yararsa tekini 350tl ye verebilirim nss6 ve w6 dan aktif denedim 9 uydudan 400 ila 500 yayın seyredersin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mb 8000 yazılımı yüklersen w3 w6 ve nss6 dan yine aynı uydularla yayın seyredersin mb 8000 yazılımı atınca kumanda değişiyor oda akıllı kumandayla kullanılabiliyor selam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 35 selam

2 adet 3gsat 7000 var elimde yararsa tekini 350tl ye verebilirim nss6 ve w6 dan aktif denedim 9 uydudan 400 ila 500 yayın seyredersin

--------------------------------------------------------------------------------

mb 8000 yazılımı yüklersen w3 w6 ve nss6 dan yine aynı uydularla yayın seyredersin mb 8000 yazılımı atınca kumanda değişiyor oda akıllı kumandayla kullanılabiliyor selam
    --------------------------------------------------------------------------------

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gladyator Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

gladyatör teşekkürler şimdilik lazim değil ........ben microbox 3 değişik fta yazılımları denemek için alacam şifreli yayınları açmak için değil

Kullanıcı Bilgi Menüsü

microbox III ALINACAK

güncel

Kullanıcı Bilgi Menüsü

microbox III ALINACAK

güncel

Kullanıcı Bilgi Menüsü

rts21 elimde var eğer istersen verebilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hijam Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    rts21 elimde var eğer istersen verebilirim
    aldım kardeş saol

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri