Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: NextStar 5100 serisi yağmur sorunu?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart NextStar 5100 serisi yağmur sorunu?

Arkadaşlar iki ay önce bir müşterime 5100 serisinden yanlış hatırlamıyorsam, siyah kasa yeni seri nextstar 5000 takmıştım. müşterimde şimdi yanıma geldi, ve yağmur yağdığında tv kırmızı oluyor dedi. peki görüntüde donma veya gitme falan oluyormu dedim. hayır dedi görüntü ve ses normal ama yağmur yağdımı tv kendi kendine kırmızılaşıyor dedi bana. çok ilginç bir sorun, başıma daha önce hiç böyle bir şey gelmedi. eskiden böyle bir sorunun olmadığını söyledi. Müşterime her ne kadar sorunun benimle ilgisi olmadığını anlatmaya çalıştıysam benden giderken sanki içi buruk gitti. Arıza teşhisi için yağmur yağmasını bekleyip yanına gidecem bakalım sorun ne çıkacak. saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kardeş büyük ihtimalle tv,nin kendisindedir arıza uydu alıcılarında renk değişimine rastlamadım bu zamana kadar sen yinede başka bi tv,yle deneme yap...
    ELİNE,BELİNE,DİLİNE SAHİP OL. HZ.ALİ.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

recevierin kristalini söküp aynı değerdeki sıfır tak olmazsa tvdendir unutmayın her cihazların elemanları birbirlerine uymuyor sonuçta algoritmayla oluşturuyor cihazlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar müşterime arıza esnasında başka tv bağlamasını tembihledim. allahtan en sonunda sorunun bende kaynaklanmadığını anladı ve kabul etti. arıza tvden çıktı. ben zaten bana geldiyinde ona söylemiştim. pek inanmamıştı banada. hatta iş yerimden ayrılırken içi buruk bir şekilde gitti. mesajınıza teşekkürler. saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri