Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: Vu+duo yardim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Vu+duo yardim

arkadaslar,yeni aldim ve IP TV uzerinden seyretmek istiyorum kanallari.enigma 2 icinde diye aldim.bütün baglantilar tamam.internet baglantisi ok.ama nasil kurulur bir fikrim yok.neler yapmaliyim.bir türlü IP TV ye giris yapamiyorum.yardimlarinizi bekliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kimseden bir aciklama gelmedi..VU DUO cihazi almayi düsünen arkadaslar,sakin yanasmayin uzak durun.bir seye benzemiyor..böyle cihazlar kalamdi zaten piyasada eski video kaset cihazlari gibi,cok büyük,ben geri verdim.bence almayin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

n stream player kurman lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rooster Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kimseden bir aciklama gelmedi..VU DUO cihazi almayi düsünen arkadaslar,sakin yanasmayin uzak durun.bir seye benzemiyor..böyle cihazlar kalamdi zaten piyasada eski video kaset cihazlari gibi,cok büyük,ben geri verdim.bence almayin..
    vu duo hakkında bu düşüncelerin yanlış bu sitede bu cevapları araman ikinci yanlış diyorum sen hayatında ferrariye binmedin galiba diyorum ve bağlıyorum konuyu....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rooster Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yaniliyorsun arkadasim piyasadaki en iyi cihaz (Bana göre)

arkadaslar,yeni aldim ve IP TV uzerinden seyretmek istiyorum kanallari.enigma 2 icinde diye aldim.bütün baglantilar tamam.internet baglantisi ok.ama nasil kurulur bir fikrim yok.neler yapmaliyim.bir türlü IP TV ye giris yapamiyorum.yardimlarinizi bekliyorum.
    en kolay yolu eklenti yüklemen türkvod iyi bir eklentidir kurulum yapamazsan yaz yardimci olurum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Open atv hangi sürümünü yüklersem yükleyeyim çok sıkıntılı oldu benim için.cihaz vuduo..Sıkıntı sürekli takılma oluyor ve ekranın sağ köşesinde bir yuvarlak dön allah dön...hepsinde bu sıkıntı oldu ve oluyor..çözüm varsa arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kardeşim OpenPLİ 4.0 versiyonlarından dilediğini yükle, iptv'yide buket olarak ekle, keyifle seyret, kolay gelsin...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri