Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Turksat Uydusundan Memnunmusunuz?

Katılımcı sayısı
223. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet Memnunum

138 61.88%
  • Hayır Memnun Değilim

85 38.12%
Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
44 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Turksat Uydusundan Memnunmusunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sembol rateler çok düşük ben şahsen memnun değilim. yayın kaliteside çok düşük, kaldıki hd yayın sayısıda çok az, yabancı kanala sahip değiliz. herhalde sesimiz çıkmıyor diye uydumuzda yabancı kanalımız yok. her bir kanalın sinyal seviyesi diğer hiç kanalın sinyal seviyesine benzemiyor. sorun çok yeniden dada düzgün bir kalite ile yeniden düzenlenip yayıma başlabilir selametle.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

planet turk kanalını bakın vhs videolar daha kalitelidir herhalde analog bitti dijital yayınlar cam gibi olacak dediler dijital aldık dijital yayınlar 2-3 yıl sonra çamur goruntu oldu şimdide hd diyorlar yeminle analog yayınların kalitesi dijital yayınlara 10 cekerdi hep alavere dalavere

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sembol rateler çok düşük ben şahsen memnun değilim. yayın kaliteside çok düşük, kaldıki hd yayın sayısıda çok az, yabancı kanala sahip değiliz. herhalde sesimiz çıkmıyor diye uydumuzda yabancı kanalımız yok. her bir kanalın sinyal seviyesi diğer hiç kanalın sinyal seviyesine benzemiyor. sorun çok yeniden dada düzgün bir kalite ile yeniden düzenlenip yayıma başlabilir selametle.
    aynen katılıyorum birde şunu ilave edeyim yağmur ve kar olunca maalesef yayınlar ..... saygılar sunarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

uydumuz güzelde yayın yapan kanalların içeriğine bakmak lazım. saçma sapan yayın yapan reklam kanalları ile dolu. ailece oturup 3-4 müzik kanalı hariç diğerleri izleyemiyoruz. Abuk sabuk cinsel içerikli reklamlar, bal reklamları bıktık artık.rtük ün önlem alması gerekiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben memnun değilim cogu kanallar belirli sinyal seviyesinin altında chat kanallarını sildigim için onlara eleştiri dahi yapmıyorum sonucta bizim uydumuz yagmurda star tv ntv ntvspor paketi sinyal yetersiz oldugundan seyredilmiyor bile
    Al benden de o karar yagmurda bizim uydudaki sinyallar giderken özelikle hotbird uydusunu hiç etkilenmiyor
    Konu Baldemir tarafından (20-11-2012 Saat 01:06 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29

arkadaşlar ben az tv ve ıdmanı izlıyemıyorum bııs *** nasıl yuklüyecem yardımcı olursanız sevınırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı basar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar ben az tv ve ıdmanı izlıyemıyorum bııs *** nasıl yuklüyecem yardımcı olursanız sevınırım
    Uydu cihazınızın marka ve modeli ne ise forumda ilgili bölümden mesajları okumanızı tavsiye ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Al benden de o karar yagmurda bizim uydudaki sinyallar giderken özelikle hotbird uydusunu hiç etkilenmiyor
    Yağmurda bende Sinyal kaybı olmuyor TÜRKSAT EUTELSAT HOTBİRD. Ama Türksat'ta gereksiz kanal çok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

malesef yabancı uydular kadar hızlı değil

Kullanıcı Bilgi Menüsü

memnun değilim

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri