Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0

Sonuçlar: Turksat Uydusundan Memnunmusunuz?

Katılımcı sayısı
223. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet Memnunum

138 61.88%
  • Hayır Memnun Değilim

85 38.12%
Sayfa 1/5 12345 SonSon
44 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Turksat Uydusundan Memnunmusunuz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Turksat Uydusundan Memnunmusunuz?

Ülkemizin uydusu turksattan memnunmusunuz fikirlerinizi alalım istedik oy ve yorumlarınızı mutlaka bekliyoruz isteklerinizi bu konuda belirtin mutlaka yetkililer için bir yol guzergahıda olmuş olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

memnunum ancak hd yayın kanal d ve stardanda beklıyoruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bende memnunum ama maalesef uydumuza artık tpler yetmiyor.Bir tpde birden fazla hd kanal olmuyor.Yeni uyduya acil ihtiyacımız var.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben memnun değilim. Nedeni ise birsürü chat cut kanaları mevcut. Türksat kanalarını tarayınca o kanaları ayıklamak lazımki adam gibi kaliteli yayın izleyesin. 3 Ağustos 2007 den beri DİGİTURK Eutelsat üyesiyim ve DİGİTURK gayet güzel ve kaliteli kanaları alıyor yayına. D-Smart'ta nekadar chat kanalı varsa doldurmuş listesine.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

türksat uydusunda sorun yok memunum, fakat memun olmadığım konu birsürü chat cut kanaları var kaliteli yayınlar yok olanlarda şifreli izlenmiyor yetkliler umarım gelişi güzel reklam yapan kanalları kapatırlar daha kaliteli yayın yapmaları için uyarıda bulunurlar diye düşünüyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

chat kanallarından herkes sikayetci aslında izleyiciside cok demekki yayında kalıyorlar halen pazarlama kanalları var bide onlarda can sıkıcı dandik bi cahaz satıyorlar sanki uzay gemisiymiş anlat anlat bitiremiyorlar birde kanallar Hd.yayınlara gecseler güzel olacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hotbird'deki fta yayın yapan o italyan kanallarına bakınca bizim Türksat chat kanalları beni rahatsız etmiyor valla o ne kardeşim ya senelerden beri hep aynı yayınlar hepsi birbirinin aynı programlar italyan çöplüğü resmen ben üç beş tane Türsat'daki chat kanallarını silmeye razıyım
    Biz Yurt Diye Anadolu'yu
    Yol Diye Cumhuriyet'i
    Onur Diye Bağımsızlığı
    Önder Diye ATATÜRK'ü Seçtik.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Menmunum ama gereksiz kanallar var chat kanalları gibi herhalde o da ihtiyaçtan kaynaklanıyor inşallah yeni uydularında gereksiz kanallar olmaz HD kanallar çogalırsa iyi olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben memnun değilim cogu kanallar belirli sinyal seviyesinin altında chat kanallarını sildigim için onlara eleştiri dahi yapmıyorum sonucta bizim uydumuz yagmurda star tv ntv ntvspor paketi sinyal yetersiz oldugundan seyredilmiyor bile
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yabanci ligler bakimindan bulunmaz bir uydu Hersey var, UEFA CL, AL, La Liga, Serie A vs...

Sayfa 1/5 12345 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri