Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Vodafone vipeğlence paketi hakkında önemli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Vodafone vipeğlence paketi hakkında önemli

arkadaşlar ben üye olmadım neden bana mesaj gelerek vip eğlence paketiniz aktif olup her ay yenileyecektir ve aylık 12 tl kontörlerden keseceğiz sadece internettim aktif vodafon kullanıyorum sizdede öylemi

Paket Abonelik Koşulları
    VIP EGLENCE bir abonelikli servistir. VIP EGLENCE aboneliğinde sadece sana özel içerikler, Sevda Demirel'den ve birçok güzelden en son görüntüler ve sürprizler seni bekliyor! Cep telefonuna gelen şifreyi ekrana girdiğinde aboneliğin başlamasına onay vermiş olursun. Aboneliğin boyunca sınırsız içerik indirebilirsin. Paket ücreti vergiler dahil haftalık 12 TL’dir. Aboneliğin istediğin sürece yenilenir ve sınırsız olarak içerik indirmeye devam edebilirsin. İptali için Avea ve Turkcell aboneleri IPTAL VIP EGLENCE yazıp 5454’e,Vodafone aboneleri 3520’ye gönderebilir. Paket süresi bitiminden evvel iptal halinde ücret iadesi yapılmayacaktır.GPRS bağlantı ücretleri operatörlerin tarifesi üzerinden ücretlendirilmektedir.Bu bir YBS A.Ş. Hizmetidir. Müşteri Hizmetleri Numaralarımız; Avea: 05557383077 Turkcell: 05327555445 Vodafone: 05463545445 Servisten yararlanabilmek için telefonunun uyumunu buradan kontrol edebilirsin: Destekleyen Telefon Modelleri. Servis, tüm operatörler için geçerlidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hemen iptal ettirin bence .İptal ettirmezseniz aylık 48 tl tekabul eder bu durum yada müşteri hizmetlerini arayın hattınız bu servise abone yapmışlar malesef

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bugün mesaj gelmişti fodafonun 3520 noya iptal gönderdim talebin geldiği hafta ücret iyade edilmez diyor mesajda yani yanlış anlamadıysam bu ay benden kopardılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya şu kablolu internetler bizi aşıyordu ayda 50.60 tl bigün çıktım gittim vodafoncuya ordan kart aldım vın aldım + 3g modmle iyi olur dedim bi baktım orda çalışan insanlara baktım hepsi*************** dedim şaşırarak güldüler nerden bildiniz nerden çıkardınız hayret kalmışlar osırada çünkü benim ******* bağlantımda var bazen ister istemez beyin hücrelerini okuyabiliyorum osırada bana bozuk vın verdi ve internet ayarlarını yapmamıştı 70 tl para yatırmıştım karta kontör olarak bi baktım kontörlar hepsi uçtu bide vında sinyal algılaması bozuktu açık vermişti bide zedelenmişti ondan yani bunlar neden bana yaptı nedeni yahudi kişiliğini ortaya çıkardığım için yaptı geri gittim osırada bana vını satan orda yoktu çünkü bana bakma cesareti yoktu orda 2 dişi yahudi vardı paramı verin dedim yahudiler verdi ve iyade ettim çakma çin markası vınlarını ben diyorum onlar yapmıştır bu üye vıpmiş paketmiş elleri heryere uzuyorlar işte bağırsak parazitleri gibi kan içiyorlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@hakan hoca bak ustad bizi zor durumda mesajlar yazıyorsun bu sitenin devamlılıgı ve sana gösterdigimiz hadi bunuda geçelim dedigimizi az cok biliyorsundur bu tür durumlarda sizler değil valla ben ugrasıyorum anlayış göstermen dileğiyle
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri