USBEM ONLINE ÝNGÝLÝZCE EÐÝTÝM PROGRAMI

Dünya’da dil öðretimi çok farklý model ve yöntemler ile zenginleþmeye baþlamýþtýr. Özellikle bilgisayarlarýn yaygýnlaþmasý, internetin artýk hayatýmýzýn bir parçasý olmasý ve yeni teknolojilerin yardýmý ile uzaktan eðitim çözümleri geliþmiþ ve Ýngilizce eðitiminde yeni olanaklar doðmuþtur. Günümüzde artýk birçok alanda yoðun olarak kullanýlan “e-eðitim” yöntemi ile kiþilerin bulunduklarý yerlerde internet üzerinden ve 7 gün – 24 saat USBEM ONLINE ÝNGÝLÝZCE eðitimi ile yabancý dil öðrenmelerinin veya mevcut bilgilerini artýrmalarýnýn mümkün olabileceði görülmüþtür.

USBEM ONLINE ÝNGÝLÝZCE Eðitim Programý, ABD’nin saygýn kuruluþlarýndan 15 yýldýr faaliyet gösteren PEARSON-ELLIS Inc. (English Language Learning and Instruction System) Ýngilizce Dil Eðitimi Programýnýn, Türkiye ve Türk Cumhuriyetleri tek Distribütörü olarak faaliyet göstermektedir.

USBEM ONLINE ÝNGÝLÝZCE Eðitim Programý ile

• Temel düzeyde olanlar için Ýngilizce okur-yazarlýk, orta derecede bilgi sahibi olanlarý üst seviyelere hazýrlamak, bilgisi ileri düzey katýlýmcýlardan yeterli olanlarýn TOEFL, TOEIC, MEPT, CELT veya benzeri sýnavlara hazýrlanmasý,

• Her bir katýlýmcýyý seviye testine tabi tutarak en uygun kur ve kurs düzeyinde baþlatmak,

• Katýlýmcýlara iliþkin kelime hazinesinin geliþtirilmesi, dilbilgisi ve telaffuz kazandýrýlmasý, akýcý bir þekilde sohbet edebilme imkâný sunulmasý, üstün öðrenme yöntemleri kullanýlarak katýlýmcýlar için saðlam bir Ýngilizce kazandýrýlmasý amaçlanmýþtýr.

Ayrýntýlý bilgi ve üyelik için Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. web sitemizi ziyaret edebilir, USBEM ONLINE ÝNGÝLÝZCE Eðitim Programlarýmýzdan yararlanabilirsiniz.