Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Internet Explorerın Yeni Sürümü Çıktı Ücretsiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Internet Explorerın Yeni Sürümü Çıktı Ücretsiz

Internet Explorerın Yeni Sürümü Çıktı Ücretsiz indirin!!!

-Yeni arayüzü keşfedin! Web'de daha yüksek hız için tasarlanmış Internet Explorer 9, yeni minimal dizaynı ile sevdiğiniz siteleri öne çıkarır.
    -Mahremiyetinizi korur! Web'de gezinirken rahat olun. Internet Explorer 9 sizi her türlü tehditten haberdar ederken aynı zamanda eşsiz bir koruma sağlar.
    -Hızlıca her yerde! Internet Explorer 9 bilgisayarınızın tüm gücünden faydalanarak, sevdiğiniz sitelerde en hızlı deneyimi sunar.
    -Tek tıkla erişin! Internet Explorer 9' da bulunan site pinleme özelliği ile favori sitelerinizi Windows araç çubuğuna pinleyin, tek tıkla ulaşın!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

indirdim diğer int explorer 8 lere göre daha hızlı
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben google sharome kullandiyorum internet exlorede var bu son surummu eskiyle arasinda ne gibi fark varki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yildo Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben google sharome kullandiyorum internet exlorede var bu son surummu eskiyle arasinda ne gibi fark varki
    Hoca denede gör bence.Bende var int.explorer 9 gayet hızlı chrome gibi diğer explorerlar gibi kasmıyor
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben daha önce int.explorer 9 kurduğum için bu sürüm kurulu diyor.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

olsun yinede indirin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben daha önce int.explorer 9 kurduğum için bu sürüm kurulu diyor.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İndİrmen yeterlİ :45::45:
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu sürümler de katı flitreleme sistemi var. hiç birşey indirmene vede **p o rn o***lara sansür ediyor izleyemiyorsun hemen önbelleğe alıyor önbelleği silmek de zor denediğim için biliyorumönermem sansür olacaksa sansürsüz 7 de kalırım film bile indirmeyi enlelliyor . takmışlar telif hakkı yasasına

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kubilaysa Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu sürümler de katı flitreleme sistemi var. hiç birşey indirmene vede **p o rn o***lara sansür ediyor izleyemiyorsun hemen önbelleğe alıyor önbelleği silmek de zor denediğim için biliyorumönermem sansür olacaksa sansürsüz 7 de kalırım film bile indirmeyi enlelliyor . takmışlar telif hakkı yasasına
    Sende onlara girme
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri