Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
32 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Internet Explorerýn Yeni Sürümü Çýktý Ücretsiz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Internet Explorerýn Yeni Sürümü Çýktý Ücretsiz

Internet Explorerýn Yeni Sürümü Çýktý Ücretsiz indirin!!!

-Yeni arayüzü keþfedin! Web'de daha yüksek hýz için tasarlanmýþ Internet Explorer 9, yeni minimal dizayný ile sevdiðiniz siteleri öne çýkarýr.
    -Mahremiyetinizi korur! Web'de gezinirken rahat olun. Internet Explorer 9 sizi her türlü tehditten haberdar ederken ayný zamanda eþsiz bir koruma saðlar.
    -Hýzlýca her yerde! Internet Explorer 9 bilgisayarýnýzýn tüm gücünden faydalanarak, sevdiðiniz sitelerde en hýzlý deneyimi sunar.
    -Tek týkla eriþin! Internet Explorer 9' da bulunan site pinleme özelliði ile favori sitelerinizi Windows araç çubuðuna pinleyin, tek týkla ulaþýn!

Kullanýcý Bilgi Menüsü

indirdim diðer int explorer 8 lere göre daha hýzlý
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben google sharome kullandiyorum internet exlorede var bu son surummu eskiyle arasinda ne gibi fark varki

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý yildo Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ben google sharome kullandiyorum internet exlorede var bu son surummu eskiyle arasinda ne gibi fark varki
    Hoca denede gör bence.Bende var int.explorer 9 gayet hýzlý chrome gibi diðer explorerlar gibi kasmýyor
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ben daha önce int.explorer 9 kurduðum için bu sürüm kurulu diyor.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

olsun yinede indirin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý baldemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ben daha önce int.explorer 9 kurduðum için bu sürüm kurulu diyor.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ÝndÝrmen yeterlÝ :45::45:
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bu sürümler de katý flitreleme sistemi var. hiç birþey indirmene vede **p o rn o***lara sansür ediyor izleyemiyorsun hemen önbelleðe alýyor önbelleði silmek de zor denediðim için biliyorumönermem sansür olacaksa sansürsüz 7 de kalýrým film bile indirmeyi enlelliyor . takmýþlar telif hakký yasasýna

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kubilaysa Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    bu sürümler de katý flitreleme sistemi var. hiç birþey indirmene vede **p o rn o***lara sansür ediyor izleyemiyorsun hemen önbelleðe alýyor önbelleði silmek de zor denediðim için biliyorumönermem sansür olacaksa sansürsüz 7 de kalýrým film bile indirmeyi enlelliyor . takmýþlar telif hakký yasasýna
    Sende onlara girme
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür ederim

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri