Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Medialink Panter Cihazda Kayıt Başarısız Uyarısı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2.29'da da aynısını diyordu. Ama 2.35'i problem çıkartabilir diye hiç denemedim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar aynı sorun bende de vardı.aynı yazılımı tekrar attım cihaza bikaç gün sorunsuz çalıştı. ardından bir iki kez hata verdi yine. ama hiçbirşey yapmadım kapatıp açtım. aradan 2 hafta geçti hiç sorun yok,iptv ve cccam tıkır tıkır çalışıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu sorun bende sadece tuksatt ta fox tv yi açınca oluyor ve fişini çekip takmadan düzelmiyor ,fox u açmasam hiç sorun yok,bu konuda yorumu olan veya tavsiyesi olan varmı?.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yeni yazılımı attıktan sonra meydana gelen bir rahatsızlık. Türksat uydusundaki Fox tv yi kanal listenizden silerseniz geçici bir çözüm bulmuş olursunuz ki; bende bu şekilde çözüm bulanlardanım. Yazılımdaki bu hatayı düzeltip yeni bir yazılım atmaları meseleyi kökünden halleder. bu konuda bizde bu firmadan yardım bekleyenlerdeniz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazın tüm yazılımları alisat.ws sitesinden temin edebilirsiniz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Benim cihaz hem fox tv de hem de 11919 trt frekansında bu hatayı veriyor.
    Ben fox tv nin sembol oranını düşürdüm 7200 den 7199 a çektim fox tv de hata vermiyor.
    Trt için de aynısını yaptım ama olmadı trt frekansında sorun devam ediyor.

Bir de kullanıcı ayarlarından kapanma seçeneklerinde saati göster yada komple kapat dediğinizde fişten çekmeye gerek kalmıyor. Kumandadan aç kapa yapınca düzeliyor. Ama aç kapa yaparken sorunlu kanal değil de diğer kanal üzerinde aç kapa yapın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sevgili arkadaşlar,bu güne kadar stabil çalışan cihaz tekrar kayıt başarısız demeye başladı hemde her kanalda hiç kullanamaz oldum pazar günü tüm günümü ona harcadım ,bu soruna care bulan bilen varmı,eski versiyona dönmeden ip tv kullanıyorum,şu an başka bir cihaz taktım ,iyice canım sıkıldı bu cihazdan.
    Konu mustafayldırım tarafından (16-09-2013 Saat 09:34 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

2.47 yayınlanmış yükledim işlem tamamdır.
    Konu mustafayldırım tarafından (21-09-2013 Saat 17:38 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

EMEGİNİZE SAGLIK TEŞEKKÜR

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri