Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arasý

Konu: Medialink Panter Cihazda Kayýt Baþarýsýz Uyarýsý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2.29'da da aynýsýný diyordu. Ama 2.35'i problem çýkartabilir diye hiç denemedim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar ayný sorun bende de vardý.ayný yazýlýmý tekrar attým cihaza bikaç gün sorunsuz çalýþtý. ardýndan bir iki kez hata verdi yine. ama hiçbirþey yapmadým kapatýp açtým. aradan 2 hafta geçti hiç sorun yok,iptv ve cccam týkýr týkýr çalýþýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bu sorun bende sadece tuksatt ta fox tv yi açýnca oluyor ve fiþini çekip takmadan düzelmiyor ,fox u açmasam hiç sorun yok,bu konuda yorumu olan veya tavsiyesi olan varmý?.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yeni yazýlýmý attýktan sonra meydana gelen bir rahatsýzlýk. Türksat uydusundaki Fox tv yi kanal listenizden silerseniz geçici bir çözüm bulmuþ olursunuz ki; bende bu þekilde çözüm bulanlardaným. Yazýlýmdaki bu hatayý düzeltip yeni bir yazýlým atmalarý meseleyi kökünden halleder. bu konuda bizde bu firmadan yardým bekleyenlerdeniz...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihazýn tüm yazýlýmlarý alisat.ws sitesinden temin edebilirsiniz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Benim cihaz hem fox tv de hem de 11919 trt frekansýnda bu hatayý veriyor.
    Ben fox tv nin sembol oranýný düþürdüm 7200 den 7199 a çektim fox tv de hata vermiyor.
    Trt için de aynýsýný yaptým ama olmadý trt frekansýnda sorun devam ediyor.

Bir de kullanýcý ayarlarýndan kapanma seçeneklerinde saati göster yada komple kapat dediðinizde fiþten çekmeye gerek kalmýyor. Kumandadan aç kapa yapýnca düzeliyor. Ama aç kapa yaparken sorunlu kanal deðil de diðer kanal üzerinde aç kapa yapýn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sevgili arkadaþlar,bu güne kadar stabil çalýþan cihaz tekrar kayýt baþarýsýz demeye baþladý hemde her kanalda hiç kullanamaz oldum pazar günü tüm günümü ona harcadým ,bu soruna care bulan bilen varmý,eski versiyona dönmeden ip tv kullanýyorum,þu an baþka bir cihaz taktým ,iyice caným sýkýldý bu cihazdan.
    Konu mustafayldýrým tarafýndan (16-09-2013 Saat 09:34 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

2.47 yayýnlanmýþ yükledim iþlem tamamdýr.
    Konu mustafayldýrým tarafýndan (21-09-2013 Saat 17:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

EMEGÝNÝZE SAGLIK TEÞEKKÜR

Sayfa 2/2 ÝlkÝlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri