Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
19 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Medialink Panter Cihazda Kayýt Baþarýsýz Uyarýsý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Medialink Panter Cihazda Kayýt Baþarýsýz Uyarýsý

arkadaþlar medialink black panter cihazýmda bazen kanallarý degiþtirirken kayýt baþarýsýz diye bir uyarý çýkýyor ve sinyal kayboluyor.ve kanallar gö
    stermiyor. prizden çýkardýgýmda düzeliyor. acaba bu neden oluyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende de ayný hata var tek çare servis mi þimdi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende de ayný hata vardý 2,29 yazýlýmý yükledim sorun çözüldü 2,35 yazýlýmýnda sorun varmýþ

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý nusret35 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bende de ayný hata vardý 2,29 yazýlýmý yükledim sorun çözüldü 2,35 yazýlýmýnda sorun varmýþ
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

eski yazýlým direk üstüne yükleniyor mu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý turgay062 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    eski yazýlým direk üstüne yükleniyor mu
    Diðer arkadaþlar yükledigine göre sizde yukleyebilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende de ayný sorun var ama ML BlackPanther 1ci 1card_v229'u bulamýyorum internetten. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. adresime göndermeniz mümkün olabilir mi?
    Þimdiden teþekkürler.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý nmurati Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Bende de ayný sorun var ama ML BlackPanther 1ci 1card_v229'u bulamýyorum internetten. Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. adresime göndermeniz mümkün olabilir mi?
    Þimdiden teþekkürler.
    Dosyanýz eklendi.
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Serkan bey hem ilginiz hem de hýzýnýz için çok teþekkür ederim. Ýþim çözüldü bile Mayýs 2012'ye geri döndüm. Sizden bir ricam daha olabilir mi?
    Diðer uydu alýcýmýn yazýlýmý Eylül 2011-v2.14'te kaldý. Ýstanbul'da direkt Yüksel bey güncellemiþti. Ama þu an internetten indirdiðim tüm yazýlýmlara cihaz geçersiz diyor. Bunun için de bir çözüm sunabilirseniz harika olur. ML BlackPanther 2ci 1card.
    Þimdiden teþekkürler...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý nmurati Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Serkan bey hem ilginiz hem de hýzýnýz için çok teþekkür ederim. Ýþim çözüldü bile Mayýs 2012'ye geri döndüm. Sizden bir ricam daha olabilir mi?
    Diðer uydu alýcýmýn yazýlýmý Eylül 2011-v2.14'te kaldý. Ýstanbul'da direkt Yüksel bey güncellemiþti. Ama þu an internetten indirdiðim tüm yazýlýmlara cihaz geçersiz diyor. Bunun için de bir çözüm sunabilirseniz harika olur. ML BlackPanther 2ci 1card.
    Þimdiden teþekkürler...
    En son yazýlýmdada mý aynýsý diyor.Valla servis guncellediyse buna birþey diyemem yine siz teknik servisle irtibate geçin bence

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri