Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
26 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Next Minix HD Free Share Aktif Etme.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

free share için internet gerekiyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serte Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    free share için internet gerekiyormu
    internet olmadan hiç bir şekilde free share yapamazsın...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sayın arkadaşlar next firması cihazına göre free shareleri açtı milleti sapık yapacaklar biz polsat gibi normal kanalların free sharing sistemi ile verilmesini istiyoruz onlar sadece +18 kanalları açıyorlar yuh diyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı heyceycey72 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın arkadaşlar next firması cihazına göre free shareleri açtı milleti sapık yapacaklar biz polsat gibi normal kanalların free sharing sistemi ile verilmesini istiyoruz onlar sadece +18 kanalları açıyorlar yuh diyorum.
    free serverde spor film belgesel yetişkin kısaca tüm kanallar mevcut kim neyi isterse onu izler bu mesaj size ait değilmi
    ----------------------------------------------------------------------------------------
    Alıntı:
    Orjinal Mesaj Sahibi heyceycey72

Penthouse HD (soft)
    a7692a56564258cd796a5846d721a04c488d05d4

Penthouse HD1 (+18)
    8a2b2fd87b1bc6121d43ba8089188a52cd2b0354

Penthouse HD2 (+18)
    576ad92794bd8f24fcb359ecf8c0e14ed9579493

bunları http yi yazdığımız yere mi yazacağız
    yap
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

CAFİ bu demek değil ki hep bunları izliyoruz senin kafa basmamış ben diyorum ki free share sadece +18 leri açıyor ben diğer kanalları da açmasını istiyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cafi bu mesaj bana ait değil ben sadece burada bu linklerle ilgili bilgi almak istedim ne işe yaradıklarını öğrenmek istedim anladın mı,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım benim kafam çok iyi basıyor ben senin mesajına karşılık yazdım senin cihazın neleri açıyor bilmem sadece +18 kanalları açıyorlar yuh diyorum. yuh demene gerek yok serverle bir sorunun varsa daha ılımlı bir şekilde yazabilirsin
    burdaki link torrent,tir +18 ne demek herkes bilir mesajını şöye yazsaydın spor film müzik belgesel kanalları tümü olmalı yalınız +18 ler bir şey ifade etmiyor diye yazsaydın tepkim olmazdı
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

milleti sapık yapacaklar kırmızı ile kopyaladığım mesaj sana ait serverler izleyicinin talebine göre verilir demeki ilgi görüyor ki veriliyor senin mesajın sanki +18 lerden rahatsız olmuş gibi izlemek istemiyorsan +18 hakında niye soru sorma gereği duyuyorsun
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

next mini black plusta var mi bu ozellik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

CAFİ KARDEŞ SEN ANLAMAK MI İSTEMİYORSUN BEN Mİ ANLATAMIYORUM. İSTERSEN EN BASİT TÜRKÇE İLE TEKRAR İZAH EDEYİM. NEXT MİNİX PEMBE KULANIYORUM.FREE SHARİNG SİSTEMİ BAKIMA GİRMEDEN ÖNCE HEPİNİZİN BİLDİĞİ KANALLARI İZLİYORDUM 25.10-2014 YAZILIMINI YÜKLEDİM FREE SHARİNG .SADECE +18 İÇERİKLİ KANALLARI AÇIYOR.BEN ESCALESS,NAT.GEO.,POLSATLAR,HBOLAR C+ KANALLARI AÇMASINI İSTİYORUM.BU İSTEĞİMİ DİLE GETİRMİŞTİM.SİZİNLE PAYLAŞMAK İSTEDİM. AMA YANLIŞ YAPMIŞIM

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri