Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
26 sonuçtan 21 ile 26 arası

Konu: Next Minix HD Free Share Aktif Etme.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

GELELİM SENİN DİĞER CEVAPLARINA
    1-BENİM SERVER İM NEXT FİRMASI ONUNLA HERHANGİ BİR ANLAŞMAM YOK ONLAR NE VERİRSE ONU İZLİYORUM. (FREE SHARİNG İLE )
    2- KİMİN NE İZLEYECEĞİ BENİ İLGİLENDİRMEZ İSTEYEN İSTEDİĞİNİ İZLEYEBİLİR. BÖYLE BİR SÖZ SÖYLEMEDİM.
    3-YERİ GELDİĞİNDE BENDE +18 İÇERİKLİ KANALLARI İZLERİM BU KONULARA KARŞI DEĞİLİM.
    4- BENİM KIZDIĞIM BENİM ÖĞRENMEK İÇİN SORDUĞUM BİR PAYLAŞIMI BU KONU İLE BAĞDAŞTIRMANA KIZDIM
    5-ANLAŞILDIMI ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

FreeShare yazılımını yüklemiş olan ve kanalları açamayan
    Menü - Gereçler - Yerel Network Ayarları - Kısmında DHCP kapalı yaparak ..
    Tercih Edilen DNS : 195.046.039.039
    Diğer DNS Sunucusu : 195.046.039.040

Kumandadan Cihazı Kapatıp Tekrar Açın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım ben +18 leri izlemene karşı değilim tabiki izleyebilirsin benim sana anlatmak istediğim mademki izliyorsun milleti sapık yapacaklar bu mesajı yazma gereği neden görüyorsun bu deyim var bu ne perhiz ne lahana turşusu olmuyormu hem izliyorsun hemde milleti sapık yapcaklar diyorsun
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    ikimizin yazdığı tüm mesajları çoklu alıntı yaparak okuyanların karar vermesi için bir alt mesaj göndermiştim fakat konun fazla uzamaması için editledim
    NOT. mesajlarımı incelersen ben hiç kimseyi kırmamaya özen gösteririm fakat bu mesaj bana çelişkili geldiği için yazma gereği duydum
    Konu cafi tarafından (11-11-2014 Saat 00:34 ) değiştirilmiştir.
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

konunun fazla uzamaması için ben kendi açımdan konuyu kapatım bu konu hakında mesaj yazıyacağım
    Konu cafi tarafından (11-11-2014 Saat 14:48 ) değiştirilmiştir.
    paylaşmak güzeldir

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SAYIN ARKADAŞLAR NEXT SADECE HOTBIRD UYDUSUNDA MI FREE SHARİNG HİZMETİ VERİYOR BİLGİNİZ VAR MI ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar next tango cihaz ile internet üzerinden hotbird deki discovery kanallarıni seyredebilirmiyim teşekkürler

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri