Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Sinyal sorunu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 Sinyal sorunu

Arkadaşlar:

İstanbul bölgesinde D-smart kullanıyorum ve sinyal seviyesi çok düşük ( 56 bazen 58 ) bu marmara bölgesi için normalmidir.. Daha önce baka bir uydu cihazı kullanırken bu seviye 80-85 leri buluyordu..

konu ile ilgili değerli yorumlarınızı bekliyorum.. Teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hangi kanallarda sinyalleriniz böyle acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hemen hemen bütün kanallarda bu böyle..

tşk.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anten ayarınızdan olabilir anten ayaranı kontrol edin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Anten kablonuzdanda olabilir. Mesela bende DİGİTURK'te 10 tane kadar kanal kayıptı diğer kanallar sorunsuz çalışıyordu. Teknik serviste cihaz değişti olmadı. Çanak anteni değiştirip yeniden kurdum olmadı. Son çare olarakta kabloyu değiştirmiştim kayıp kanalların hepsi tekrar yüklendi cihazıma.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anten ayarı ve lbn ayarı başka biyerde sorun yoktur..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tüm söylenenlerin yanında ilave olarak cihaz kaynaklıda olabilir gözarda etme.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sinyal seviyesi normal değil ancak kanallarda herhangi bir sorun varmı donma vesayre. Goldmasterın 11000 serilerindede bu tip bir sorun vardı sinyal seviyesi cihazda 50 lerde olmasına rağmen tum kanallar sorunsuz izleniyordu.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri