Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
29 sonuçtan 21 ile 29 arası

Konu: DİGİTURK Yeni Turksat Paketi (GS TV ve BJK TV de var!)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar ben 44 TL ödüyorum.Türksatta önceden Lig tv ,net geo,iz tv,mmax speed,türkmax ve discovery açıktı.Şimdi bu kanallara history,animal planet ve tv eklenmiş.Bakalım bu ay ne kadar fatura gelecek hep beraber göreceğiz.İşte size bir kaç resim ekledim. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. url=http://bit.ly/c25MCx][/url] Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu cilginizmirli tarafından (29-01-2013 Saat 01:59 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şuan tüm Kanallar FTA /İzleyin Kapanmadan ;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Maalesef Şifrelendi //

Kullanıcı Bilgi Menüsü

History Channel takip edin. Benim severek izledğim favori belgesel kanalım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kanallar şifrelenmiş yetişemedim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cilginizmirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar ben 44 TL ödüyorum.Türksatta önceden Lig tv ,net geo,iz tv,mmax speed,türkmax ve discovery açıktı.Şimdi bu kanallara history,animal planet ve tv eklenmiş.Bakalım bu ay ne kadar fatura gelecek hep beraber göreceğiz.İşte size bir kaç resim ekledim. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. url=http://bit.ly/c25MCx][/url] Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kardeş cihaz nedir kullanmış olduğum /model belirtirmisin vede memnunmusunuz /Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mert383 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kardeş cihaz nedir kullanmış olduğum /model belirtirmisin vede memnunmusunuz /Teşekkürler

Alt bardan anladığım kadarıyla DCR 9002 A sanırım. Vede o cihaz berbat bir chazdır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Alt bardan anladığım kadarıyla DCR 9002 A sanırım. Vede o cihaz berbat bir chazdır.
    Anladım /Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Evet xxman arkadaşın dediği gibi DCR 9002 a cihazını kullanıyorum.Doğru kanal geçişleri rezalet ama bu cihazın en sevdiğim özelliği güncelleme özelliği olmaması.Bana ilk abone olduğumda son model Sunny siyah makina verdiler.Bu cihazı kullanmadığım zamanlar stand by modunda bırakmam gerekiyormuş.Ben oysaki sadece süperlig maçları olduğunda bu cihazı kullanıyorum.Onun dışında Atlanta Hd Box cihazımı kullanıyorum.Servis çağırdım durumu servise söyledim.O da bana bu cihazı verdi.Çok memnunum cihazdan.

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri