Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon
40 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Thor Uydusu Sinyal Sorunlarý / Yeni Gelen Kanallar /Frekans Deðiþiklikleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

SLM BENDE AMÝGO VAR ÝP TV NASIL ATILIR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý i.incii Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    merhaba thor uydusunda digi sport 3 ve sport 1 2 kanallarý serverla açýlmýyor sizde de öyle mi arkadaþlar bilgi verir misiniz
    yazdýðýnýz kanallarserverda açýk problem yok.

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Konu cayna tarafýndan (04-08-2016 Saat 16:38 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cayna Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yazdýðýnýz kanallarserverda açýk problem yok.

arkadaþým cevp için çok teþekkürler, bir ara thor a çevirmiþtim çanaðý digi sport 1 yada 2 tanesi dýþýnda açýlmýyordu sonra 16 derece ile aparatla 23 iki uyduyu kurdum fakat pek iç açýcý deðil spor olarak çoðu kanal kapalý 16 da. benim sana sormak istediðim thor uydusu ile 90lýk çanak ile çanakkale den 16 alýnabilir mi aparat ile Birde thor da þuan açýlan paketler hangileri yazarsan sevinirim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý i.incii Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    arkadaþým cevp için çok teþekkürler, bir ara thor a çevirmiþtim çanaðý digi sport 1 yada 2 tanesi dýþýnda açýlmýyordu sonra 16 derece ile aparatla 23 iki uyduyu kurdum fakat pek iç açýcý deðil spor olarak çoðu kanal kapalý 16 da. benim sana sormak istediðim thor uydusu ile 90lýk çanak ile çanakkale den 16 alýnabilir mi aparat ile Birde thor da þuan açýlan paketler hangileri yazarsan sevinirim
    Thor merkezli 90'lýk çanak antenle aparat ile Eutelsat16E uydusunu seyretmen çok zor belki sinyali güçlü bir kaç tp yakalarsýn.
    Thor uydusu serverda %90 açýk slovak telekom (ST) Kanallarýný açmaz server.diðerleri açýk.
    Konu cayna tarafýndan (07-09-2016 Saat 08:41 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý cayna Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Thor merkezli 90'lýk çanak antenle aparat ile Eutelsat16E uydusunu seyretmen çok zor belki sinyali güçlü bir kaç tp yakalarsýn.
    Thor uydusu serverda %90 açýk slovak telekom (ST) Kanallarýný açmaz server.diðerleri açýk.
    Bilgi için Çok teþekkür ederim, çanaðý çevireceðim bu bilgi ýþýðýnda bugün tekrar teþekkürler.
    Thor yanýna hangi uyduyu tavsiye edersin aparat ile alabileceðim spor kanalarý için ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bilgi için Çok teþekkür ederim, çanaðý çevireceðim bu bilgi ýþýðýnda bugün tekrar teþekkürler.
    Thor yanýna hangi uyduyu tavsiye edersin aparat ile alabileceðim spor kanalarý için ?
    Sirius 4.8E--Hotbird 13E--Diðitürk uydusu---Telstar 15W benim bildiðim bunlar baþka eklenirmi bilmiyorum

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sirius 4.8E--Hotbird 13E--Diðitürk uydusu---Telstar 15W benim bildiðim bunlar baþka eklenirmi bilmiyorum
    Çok saðol ilgin alakan için teþekkür ederim 13 deneyeceðim yanýna

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Thor uydusunda yeni bir spor kanalý 1 Ekim'de yayýna baþlýyor.þu anda test yayýnýnda þifresiz.Tam yayýna HD ve SD þifreli olarak devam edecek.
    Not: kanal þifreli yayýnda server ile açýlmayabilir. kanal ST paket proðramýnda yer almakta.

Uydu: Thor6 (0.8W)
    Kanal Adý: 123
    Frekans: 12380 vertical 28000
    Yayýn içeriði: Slovak premier lig ve çeþitli spor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Thor uydusuna 3 yeni kanal geldi.

11766 v 28000 Spiler Tv (Test.30224)
    11804 v 28000 Chili Tv (Test 30319)
    12073 v 28000 Humor Tv (Test 30619)
    12034 v 30000 Test30526 Radyo Kanalý

kanallar cccam ile açýk

Konu cayna tarafýndan (30-11-2016 Saat 12:42 ) deðiþtirilmiþtir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Thor uydusuna 3 yeni kanal geldi.

11766 v 28000 Spiler Tv (Test.30224)
    11804 v 28000 Chili Tv (Test 30319)
    12034 v 30000 Test 30256 (Radyo Kanalý)

kanallar cccam ile açýk

Üstat spor kanalýmý spiler tv

Sayfa 2/4 ÝlkÝlk 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri