Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: MediaLink BlackPanther 2card Plus_v1.07 15.Ocak.2013 Tarihli Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart MediaLink BlackPanther 2card Plus_v1.07 15.Ocak.2013 Tarihli Yazılımı

MediaLink BlackPanther 2card Plus_v1.07

1.Addition des Landes zu Youtube
    2.HDMI Änderung
    3.Stablizing DB
    4.Addition der APP-Symbol
    Konu Simba tarafından (25-01-2013 Saat 22:23 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kolay gelsin . küçük bi sorum olacak ML BlackPanther 2card Plus cihazının normal black panter 2 card dan ne farkı var. kasası ne bilim özellikleri görünümü. Bakındım biraz internetten ama bi bilgi bulamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ataaydin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kolay gelsin . küçük bi sorum olacak ML BlackPanther 2card Plus cihazının normal black panter 2 card dan ne farkı var. kasası ne bilim özellikleri görünümü. Bakındım biraz internetten ama bi bilgi bulamadım
    Bu cihaz yurt dısı versiyon olanı yazılımları uymaz
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu cihaz yurt dısı versiyon olanı yazılımları uymaz
    saolasın cevap için fakat benim merak ettiğim yazılımları uyup uymaması değildi.
    ML BlackPanther 2card dan farkı ne donanım anlamında onu merak etmiştim . kasada görünümde fark varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ataaydin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    saolasın cevap için fakat benim merak ettiğim yazılımları uyup uymaması değildi.
    ML BlackPanther 2card dan farkı ne donanım anlamında onu merak etmiştim . kasada görünümde fark varmı
    Ben görmedim cihazı daha önce yetkili kişilerden aldıgım cevap bu şekildeydi
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler . kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yeni yazılıma buradan ulaşabilirsiniz Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri