Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arasý

Konu: Gökhan Süzen: "Melo'nun tükürdüðünü görmedim"

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Icon2 Gökhan Süzen: "Melo'nun tükürdüðünü görmedim"

önceki habersonraki haber

Güncelleme: 22:3127 Ocak 2013 Pazar

Beþiktaþlý Gökhan Süzen ve Dentinho, derbi maçta, Melo atýlmasýna raðmen bundan yararlanamadýklarýný söyledi.
    Siyah-beyazlý takýmýn deplasmanda Galatasaray'a 2-1 maðlup olduðu karþýlaþma sonrasýnda düzenlenen basýn toplantýsýna katýlan Gökhan Süzen, "Galatasaray'ýn ilk 15 dakikasýnda baskýlý oynayacaðýný biliyorduk. 15 dakikayý atlatýrsak dengeyi kuracaktýk. Kötü bir dakikada kötü bir gol yedik. Daha sonrasýnda takýmýn yememesi gereken bir dakikada golü yedik. Ýlk devreyi 1-0 girsek iyi olurdu fakat 2-0 maðlup girdik. Ýkinci yarýnýn hemen baþýnda golü bulduk. Melo atýlýnca daha da iyi olduk ve oyunun hakimiyeti bizdik. Pozisyona girmekte zorlandýk. Bu durumda Galatasaray'ý yakalamýþken daha iyisini yapmalýydýk. Kalan maçlarýn hepsinde kazanabileceðimiz puanlarý almalýyýz." diye konuþtu.

Beþiktaþ formasý ile ilk resmi maçýna çýktýðýný ifade eden genç oyuncu, "Ýlk maçýmý Galatasaray'a karþý oynadým. Böyle bir taraftar ortamýnda oynamamýþtým. Ben her zaman hücumu seven bir oyuncuyum. Kendi taraftarýmýzýn önünde bir avantaj olacaktýr. Kanatlarda etkisizdik." dedi.

Gökhan Süzen, Melo'nun tükürdüðünü görmediðine sözlerine ekledi.

Beþiktaþ'ýn yeni transferi Dentinho ise "Çok zor bir maç oldu. Yemememiz gerekin iki gol yedik. Ýkinci yarýya iyi baþladýk. Melo atýlýnca topa sahip olan bizdik. Golü bulamadýk." dedi.

Brezilyalý futbolcu, Beþiktaþ formasý giymekten dolayý mutlu olduðunu, þampiyonluk için mücadele edeceklerini kaydeti.

Beþiktaþ ile iki gün antrenmana çýkmasýna raðmen derbi maçta oynayan genç oyuncu, "Oyuncularýn henüz ismini bile bilmiyorum. Onlarýn isimlerini öðrenmem gerekiyor. Fizik olarak hazýrdým fakat kendimin performansýný beðenmedim." dedi.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

kimse görmediki

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Tukurdu veya tukurmedi ben meloyu takimda gormek istemiyorum
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    Ýþte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Melo tükürdü biþey yok tv kanallarý akþam es geçtiler
    Meireles bi tükürdü sel oldu ah gidi kavanoz dipli dünya
    :49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Acaba Meireles için!!! ben olsam uçak biletini alýr yolcu ederim diyen Adnan öztürk''hadi bakalým senin için bundan güzel bir fýrsat olmazdý heralde hadi göreve

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Aybaba: Melo tükürdü
    Samet Aybaba, Oðuzhan ile Melo arasýndaki tükürük tartýþmasýyla ilgili konuþtu. Aybaba, konuyu Oðuzhan ile konuþtuðunu ve oyuncusunun Melo'nun kendisine tükürdüðünü söylediðini dile getirdi. Tecrübeli teknik adam, Batuhan'ýn da biletini kesti...

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

NTV Spor
    Güncelleme: 19:23 TSÝ 28 Ocak. 2013 Pazartesi
    Beþiktaþ Teknik Direktörü Samet Aybaba, Galatasaray-Beþiktaþ derbisine damga vuran tükürük olayýyla ilgili açýklamalarda bulundu.

Siyah-Beyazlýlar'ýn Kardemir Karabükspor maçýnýn hazýrlýklarýna baþladýðý antrenman öncesinde basýn mensuplarýyla sohbet toplantýsý gerçekleþtiren Aybaba, ''Oðuzhan'a sordum, hocam Melo suratýma tükürdü” dedi. Ben futbolcuma inanýyorum. Konu kapanmýþtýr'' ifadelerini kullandý.

'GALATASARAY KAPALI BÝR OYUN SERGÝLEDÝ'
    Aybaba, derbiyle ilgili deðerlendirmesinde Galatasaray'ýn 10 kiþi kalmasýnýn ardýndan kapalý bir oyuncu anlayýþý sergilediðine vurgu yaptý. Aybaba, ''Hücumcularýný çýkardýlar. Kapalý savunmayý aþamadýk. Ayrýca zemin çok kötüydü. Almedia'nýn olmayýþý, Fernandes'in performansýnýn düþüklüðü bu sonucu doðurdu. Derbileri kazanmak için çok iyi mücadele etmenin yanýnda kaliteli isimlere de gerek duyuluyor. Takýmýmýzdaki Olcay, Oðuzhan, Gökhan Süzen, Mehmet Akyüz, Mehmet Akgün hatta Veli ve Necip derbi atmosferlerini çok fazla yaþamýþ isimler deðil. Derbilerde baþarýlý olmak için tecrübe de gerekiyor'' diye konuþtu.

ALMEIDA NEDEN OYNAMADI?
    Samet Aybaba, Almeida'yý derbide oynatmama gerekçesini de anlattý. Portekizli oyuncunun oynamasý durumunda 4-5 hafta takýmdan uzak kalma riski bulunduðunu kaydeden Almeida, bu riski göze alamadýklarýný ve ilerleyen haftalarda durumuna bakacaklarýný belirtti.

BATUHAN'IN BÝLETÝ KESÝLDÝ!
    Tecrübeli teknik adam, Batuhan'ýn da biletini kesti. Tecrübeli teknik adam, ''Batuhan, Almeida'nýn alternatifiydi ancak bunu kullanamadý. Bu saatten sonra Batuhan'la ilgili düþüncelerim çok olumlu deðil. Artýk AlmeÝda'nýn alternatifi olamaz. Kendisiyle ilgili tasarrufumuz hakkýnda her türlü karar çýkabilir'' diye konuþtu.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri