Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Melo:tanrı şahidim olsun ki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon2 Melo:tanrı şahidim olsun ki

Melo'den ilk açıklama!
    Galatasaray'ın Beşiktaş ile oynadığı maçta kırmızı kart gören Felipe Melo, mikro blog sitesi twitter aracılığıyla kendini savundu.

27 Ocak 2013 Pazar - 21:18
    Sporx.com dış haberler
    Galatasaray'ın Beşiktaş ile oynadığı maçta siyah-beyazlı futbolcu Oğuzhan Özyakup'a küfür ettiği ve tükürdüğü gerekçesiyle kırmızı kart gören Felipe Melo açıklama yaptı.
    Kesinlikle tükürmediğini dile getiren Melo, "Ben kimseye tükürmedim, tanrı şahidim olsun ki kimseye tükürmedim. Kameraya yüz kere daha yaklaştırıp, fotoğrafı yüz kere daha büyütseniz de ben kimseye tükürmedim. Olanlar dolayısıyla çok üzgünüm ama benim bir şey yapmadığım kanıtlanacak." ifadelerini kullandı.
    Hakem Tolga Özkalfa'nın raporunda "Felipe Melo, Oğuzhan Özyakup'a tükürdü" şeklinde bir ifade yer alırsa; Brezilyalı futbolcu, Futbol Disiplin Talimatı'nın 42. maddesine göre 4 ile 6 maç arasında men cezası alacak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29

S.A.Onada ceza veremezler,çünki fb'liye veremediler Melo'yada veremezler.gs'lılar canınızı sıkmayın.Her ikiside Elazığ'lı ,Mersin'li veya Gaziantep'li birer futbolcu olsalardı canlarını okurlardı vallahi.AEO.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

adam saatli bomba gibi çok agresif

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu pisliklere milyon dolar veriyorlar yazık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hilalyıldız Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    S.A.Onada ceza veremezler,çünki fb'liye veremediler Melo'yada veremezler.gs'lılar canınızı sıkmayın.Her ikiside Elazığ'lı ,Mersin'li veya Gaziantep'li birer futbolcu olsalardı canlarını okurlardı vallahi.AEO.
    FB'li neden 4 maç ceza aldı rahat ol Melo'da en az 4 maç ceza alır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

aslında konular birleştirilse iyi olur saygılar

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri