Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: next 2000X CI plus yazýlým (sinyal yok) acil yardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart next 2000X CI plus yazýlým (sinyal yok) acil yardým

Arkadaþlar,

cihazým 2000X CI PLUS

Yazýlým vers. INF613b090706 m0655535
    cihaz vers. YKME00070405jmfb
    yükleyici 02.0i (YK)

Eski yazýlým INF601b070505 idi.. Dün akþam yukarýdaki yazýlýmý attým. Ama þimdi sinyal(kalite 10'da) alamýyorum. Diðer next 2000X CI PLUS ile ayarlarý kontrol attim. Otomatik tarama bölümünde "skew" bölümünü göremedim. Diðer her türlü ayar ayný... Acaba nerede hata yaptým... acil yardýmcý olumusunuz... Kafayý yiyecem....

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý jupiterli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar,

cihazým 2000X CI PLUS

Yazýlým vers. INF613b090706 m0655535
    cihaz vers. YKME00070405jmfb
    yükleyici 02.0i (YK)

Eski yazýlým INF601b070505 idi.. Dün akþam yukarýdaki yazýlýmý attým. Ama þimdi sinyal(kalite 10'da) alamýyorum. Diðer next 2000X CI PLUS ile ayarlarý kontrol attim. Otomatik tarama bölümünde "skew" bölümünü göremedim. Diðer her türlü ayar ayný... Acaba nerede hata yaptým... acil yardýmcý olumusunuz... Kafayý yiyecem....

teþekkürler
    Çihazýnýza reset atýn yeniden uydularý ekleyip kanal aramasý yaptýrýn.Yine sinyal gelmiyorsa çihazýnýza bu yazýlýmý çihazýnýzý CH + tuþuna baksarak açýn 0030 yazýnca yükleme proðramýndan hiç bir yere basmadan ampulden yazýlýmý yükleme yapýnýz.Yükleme yaptýkdan sonra uydu ayarlarýný yapýp çihazýna ayný linkdeki softçamý yükleyiniz.Bu yazýlýmý kendim yükledim çalýþýyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Sn. Adakoðlu,

Dediklerinizi yaptým. Ama uydu seçimi yaptýðým zaman "otomatik arama" bölümünde "skew" bölümü yok... Acaba sorun burda mý ? Ayrýca yazýlým yükleme iþini aynen dediðiniz gibi yaptým... Ama softcam yüklemedim.

sinyal seviyesi 30-35 arasý
    kalite 10 sabit duruyor ve arama yaptýrdýðým zaman "sinyal yok" uyarýsý veriyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yardým eden yokmu

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý jupiterli Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yardým eden yokmu
    Cihazýný çalýþan bir anten sisteminde deneyiniz.Çihazýnýzýn anten Diseg baðlantýlarýnda hata olabilir.Çihazýnýzda yazýlýmdan kaynaklanan hata gözükmüyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart nexst 2000 cx super

power yeþil ýþýk yanýk kalýyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

YE-2000X CI PLUS INF615e
    YE- 2000X CI PLUS INF615f yazýllýmlardan býrýnný yukle

beslemede 400 v 82 uf kondostorunnu deþtir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

saðol

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri