Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: SEOUL GT-5000 Güncel Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart SEOUL GT-5000 Güncel Yazılımı

Yazılım Notları :
    V112 versiyon;

1 ) Kanal/TP/Uydu veritabanları yenilenmiştir
    2) Standby'da kanal arama frekansı yenilenmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29 Seol

Alıntı kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılım notları :
    V112 versiyon;

1 ) kanal/tp/uydu veritabanları yenilenmiştir
    2) standby'da kanal arama frekansı yenilenmiştir.
    buyazilimi kendİne baŞka Şekİl yasin kendİne lazim olur adam gİbİ uydudan gÖnderse yazilima aÇsin bu gİdİŞle heÇ bİr uydusuna satamayacak goltmastir Üretİcİsİne allah İŞİnde dayİma baŞari versİn on senelİk 9 400 yazilimina verİyor hala kanalari aÇiyor heremko x3 bİle oda uydudan gÜncelemİyor yazilim bİle gelmİyor yakinda batar allaha havele edİyorum bİze seol beŞbİnİn yazilimina yenİ yazilim gÖndercez dİye bugÜne kadat oyaladilar sen bİlİ yon kosuvali hanİ gelecektİ demekİ sende rÜŞtÜ korkmazin yalakalarindan bİrİsİn

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı esentepe Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sende rÜŞtÜ korkmazin yalakalarindan bİrİsİn
    Hoca laflarına dikkat et hiç bir moda bize hakaret ettirmeyiz.Bu sitede bulunan yazılımlar veya dosyalar sizlere ulaşssın diye burada.Hiç birkimse menfaati dogrultusunda burada yazılım veya konu vermiyor laflarınıza dikkat edin yada işinize gelmiyorsa siteye girmezsiniz olur biter

Ayrıca Kurallar geregi 1 ay sureyle banlandınız

• KURAL 11-Forum içinde konularda ve mesajlarda küfür kullanmak,argo kelimeler kullanmak,Uyelere sataşmak ve hakaret etmek yasaktır.AYRICA Özel mesajlarda dahi küfür etmek,hakaret etmek,Başka uyelik isteyen site adresi vermek, şifre ve k ey dagıtımı yapmak yasaktır..(Özel mesajlarınız panelimizde görunmektedir)
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hoca laflarına dikkat et hiç bir moda bize hakaret ettirmeyiz.Bu sitede bulunan yazılımlar veya dosyalar sizlere ulaşssın diye burada.Hiç birkimse menfaati dogrultusunda burada yazılım veya konu vermiyor laflarınıza dikkat edin yada işinize gelmiyorsa siteye girmezsiniz olur biter

Ayrıca Kurallar geregi 1 ay sureyle banlandınız

• KURAL 11-Forum içinde konularda ve mesajlarda küfür kullanmak,argo kelimeler kullanmak,Uyelere sataşmak ve hakaret etmek yasaktır.AYRICA Özel mesajlarda dahi küfür etmek,hakaret etmek,Başka uyelik isteyen site adresi vermek, şifre ve k ey dagıtımı yapmak yasaktır..(Özel mesajlarınız panelimizde görunmektedir)
    ustam saygılar birde hiremco x serilerine verseniz astra icin ne güzel olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı digit-ali Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ustam saygılar birde hiremco x serilerine verseniz astra icin ne güzel olur
    Dilek ve şikayetlerinizi Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresine iletin usta bizle alakası yok yazılımların falan
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alıntı kosavalı® Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yazılım notları :
    V112 versiyon;

1 ) kanal/tp/uydu veritabanları yenilenmiştir
    2) standby'da kanal arama frekansı yenilenmiştir.
    selamaleykİm kosovali hayirli akŞamlar seolu gt 5000 yenİ yazilim hep Şuyazilimi Üretİk deneme aŞamasinda dİye bİzlerİ oyaladiniz merİh vİdeo fİrmasi hala yenİ uydudan gÜnÇeleme gelecek nede emula gİrİnce aÇacak İnsan verdİyİ sÖzÜ tutar malesef merİh vİdeodabu yok heÇ olmasa emulan gİrİnce aÇsin İstese bİr satta yaparlar gÖderİreler telekomdakİ arkadaŞlari gt 5000 Çiktinda Çok satim heremko x3 Çiktida Çok verdİm Şİmdİ ne gt 5000 nede heremkox3 ne uydudan nede emodan gİrİp aÇiyor merİh vİdeyoya kiniyorum rÜŞtÜ korkmaza malarina arkadaŞlar almayin dİyorum cİmbok Çikardilar servİr yÜklÜ hemen koŞtular aÇiyor dİye 6 ay gÖstersİn ondan sonra gÖrÜrÜz dedİm sÖyledİklerİm ah sana dİnlemedİk dİyorlar sİzlerİn gİbİ kerİzler olduktan sonra merİh vİde Çok para kazanir dİyorum aba ne makİna alalim ben bİlmem dedİm hayirli akŞamlar kosovali gardaŞ yardim eddrsen gt 5000 yazilimina Üretİpte gÖdertİrsen heremko x 3 de menunolacaklar kulanicilardan duva alacaksin allaha emaner olun huzurlu saglikli kalin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

EMEKLERİNİZE SAĞLIK

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri