Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arasý

Konu: SEOUL GT-5000 Güncel Yazýlýmý

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart SEOUL GT-5000 Güncel Yazýlýmý

Yazýlým Notlarý :
    V112 versiyon;

1 ) Kanal/TP/Uydu veritabanlarý yenilenmiþtir
    2) Standby'da kanal arama frekansý yenilenmiþtir.
    Kullandýgým ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanýcý Bilgi Menüsü

A29 Seol

Alýntý kosavalý® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yazýlým notlarý :
    V112 versiyon;

1 ) kanal/tp/uydu veritabanlarý yenilenmiþtir
    2) standby'da kanal arama frekansý yenilenmiþtir.
    buyazilimi kendÝne baÞka ÞekÝl yasin kendÝne lazim olur adam gÝbÝ uydudan gÖnderse yazilima aÇsin bu gÝdÝÞle heÇ bÝr uydusuna satamayacak goltmastir ÜretÝcÝsÝne allah ÝÞÝnde dayÝma baÞari versÝn on senelÝk 9 400 yazilimina verÝyor hala kanalari aÇiyor heremko x3 bÝle oda uydudan gÜncelemÝyor yazilim bÝle gelmÝyor yakinda batar allaha havele edÝyorum bÝze seol beÞbÝnÝn yazilimina yenÝ yazilim gÖndercez dÝye bugÜne kadat oyaladilar sen bÝlÝ yon kosuvali hanÝ gelecektÝ demekÝ sende rÜÞtÜ korkmazin yalakalarindan bÝrÝsÝn

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý esentepe Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    sende rÜÞtÜ korkmazin yalakalarindan bÝrÝsÝn
    Hoca laflarýna dikkat et hiç bir moda bize hakaret ettirmeyiz.Bu sitede bulunan yazýlýmlar veya dosyalar sizlere ulaþssýn diye burada.Hiç birkimse menfaati dogrultusunda burada yazýlým veya konu vermiyor laflarýnýza dikkat edin yada iþinize gelmiyorsa siteye girmezsiniz olur biter

Ayrýca Kurallar geregi 1 ay sureyle banlandýnýz

• KURAL 11-Forum içinde konularda ve mesajlarda küfür kullanmak,argo kelimeler kullanmak,Uyelere sataþmak ve hakaret etmek yasaktýr.AYRICA Özel mesajlarda dahi küfür etmek,hakaret etmek,Baþka uyelik isteyen site adresi vermek, þifre ve k ey dagýtýmý yapmak yasaktýr..(Özel mesajlarýnýz panelimizde görunmektedir)
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Serkan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Hoca laflarýna dikkat et hiç bir moda bize hakaret ettirmeyiz.Bu sitede bulunan yazýlýmlar veya dosyalar sizlere ulaþssýn diye burada.Hiç birkimse menfaati dogrultusunda burada yazýlým veya konu vermiyor laflarýnýza dikkat edin yada iþinize gelmiyorsa siteye girmezsiniz olur biter

Ayrýca Kurallar geregi 1 ay sureyle banlandýnýz

• KURAL 11-Forum içinde konularda ve mesajlarda küfür kullanmak,argo kelimeler kullanmak,Uyelere sataþmak ve hakaret etmek yasaktýr.AYRICA Özel mesajlarda dahi küfür etmek,hakaret etmek,Baþka uyelik isteyen site adresi vermek, þifre ve k ey dagýtýmý yapmak yasaktýr..(Özel mesajlarýnýz panelimizde görunmektedir)
    ustam saygýlar birde hiremco x serilerine verseniz astra icin ne güzel olur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý digit-ali Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ustam saygýlar birde hiremco x serilerine verseniz astra icin ne güzel olur
    Dilek ve þikayetlerinizi Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir. adresine iletin usta bizle alakasý yok yazýlýmlarýn falan
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taþýnda Ýki Satýr Yazý Olursun...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Muhahaha

Alýntý kosavalý® Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    yazýlým notlarý :
    V112 versiyon;

1 ) kanal/tp/uydu veritabanlarý yenilenmiþtir
    2) standby'da kanal arama frekansý yenilenmiþtir.
    selamaleykÝm kosovali hayirli akÞamlar seolu gt 5000 yenÝ yazilim hep Þuyazilimi ÜretÝk deneme aÞamasinda dÝye bÝzlerÝ oyaladiniz merÝh vÝdeo fÝrmasi hala yenÝ uydudan gÜnÇeleme gelecek nede emula gÝrÝnce aÇacak Ýnsan verdÝyÝ sÖzÜ tutar malesef merÝh vÝdeodabu yok heÇ olmasa emulan gÝrÝnce aÇsin Ýstese bÝr satta yaparlar gÖderÝreler telekomdakÝ arkadaÞlari gt 5000 Çiktinda Çok satim heremko x3 Çiktida Çok verdÝm ÞÝmdÝ ne gt 5000 nede heremkox3 ne uydudan nede emodan gÝrÝp aÇiyor merÝh vÝdeyoya kiniyorum rÜÞtÜ korkmaza malarina arkadaÞlar almayin dÝyorum cÝmbok Çikardilar servÝr yÜklÜ hemen koÞtular aÇiyor dÝye 6 ay gÖstersÝn ondan sonra gÖrÜrÜz dedÝm sÖyledÝklerÝm ah sana dÝnlemedÝk dÝyorlar sÝzlerÝn gÝbÝ kerÝzler olduktan sonra merÝh vÝde Çok para kazanir dÝyorum aba ne makÝna alalim ben bÝlmem dedÝm hayirli akÞamlar kosovali gardaÞ yardim eddrsen gt 5000 yazilimina ÜretÝpte gÖdertÝrsen heremko x 3 de menunolacaklar kulanicilardan duva alacaksin allaha emaner olun huzurlu saglikli kalin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

EMEKLERÝNÝZE SAÐLIK

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri