Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arası

Konu: Atlanta HDBOX ve HDBOX-S 2.42 TEST yazılımı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bazı görsel değişiklik ile iptv link sayısı artırılmış. 2-3 gündür sıkıntı yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ses barı gayet güzel olmuş. iptv link sayısı artırılmış ama webten ve cihaz üzerinden kanallar kaydedilmiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler emeginize saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı topcuesk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ses barı gayet güzel olmuş. iptv link sayısı artırılmış ama webten ve cihaz üzerinden kanallar kaydedilmiyor.
    malesef İP tv hiç bir yazılımda iyi çalışmıyor..bu yazılımda da hüsran...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar atlanta hd box s modeli kullanmaktayım. Ancak ip tv konusunda oldukça acemi biriyim http ile başlayan adresleri cihaza yüklememe rağmen bir türlü bağlantı sağlayamıyorum kanal başlatılamadı vs türlü hatalar veriyor. Ayrıca cihaza 2.42 sürümünü yüklememe rağmen pvr menüsünde network channel özelliği görünmüyor bu konuda uzman arkadaşlar lütfen yardım. Bu arada yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarına döndüm bilginize

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mchammer Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşlar atlanta hd box s modeli kullanmaktayım. Ancak ip tv konusunda oldukça acemi biriyim http ile başlayan adresleri cihaza yüklememe rağmen bir türlü bağlantı sağlayamıyorum kanal başlatılamadı vs türlü hatalar veriyor. Ayrıca cihaza 2.42 sürümünü yüklememe rağmen pvr menüsünde network channel özelliği görünmüyor bu konuda uzman arkadaşlar lütfen yardım. Bu arada yazılımı yükledikten sonra fabrika ayarlarına döndüm bilginize

Cihazınızı fabrika ayarlarına cevirdinizmi. Ayrıca eklediğiniz adresleri ilk önce VLC player ile test edip çalıştığına emin olun daha sonra atlanta ile deneyin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ewt fabrika ayarlarina dondum sohuc ayni calismiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mchammer Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ewt fabrika ayarlarina dondum sohuc ayni calismiyor
    VLC playerda kanallar calışıyormu test ettinizmi

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

selam görüntü kalitesi gittikce bozuluyo faerkında mısınız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kara 28 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam görüntü kalitesi gittikce bozuluyo faerkında mısınız
    Bence 2.42 test yazılımında görünütü kalitesi gayet iyi...ben şu an bu yazılımı kullanıyorum..

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri