Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arası

Konu: Atlanta HDBOX ve HDBOX-S 2.42 TEST yazılımı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Evt simple tv de denedim kanallar çalışıyor ama hdbox da kanal adresini girdiğim zaman önce açıldı diyor daha sonra kanal başlatılamadı diyor ne iştir anlamadım gitti bu arada superonline fiber internet kullanıcısıyım. Ustalar bi el atın şu işe
    Konu mchammer tarafından (26-02-2013 Saat 04:59 ) değiştirilmiştir. Sebep: u

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Aynı hata bendede var cihazım Medialink black panter idi daha sonra atlanta Hd box a çevirdim VLC playerdan kanalı açıyorum aynı şekilde bilgileri cihaza giriyorum açılıyor diyor ama ne ses var ne görüntü ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Yazılımı yükledim görüntü kalitesi çok güzel aynı 229 gibi iptv'de gelişmiş ama server kullandıgım için denemedim

Usb'den yüklemek istiyenler için yazılım ve en güncel softcam k.ey dosyasını ekliyorum.İyi Seyirler.
    tşk 2.47 de görüntü çok kötü 2.42 dönecem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Baldemir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Yazılımı yükledim görüntü kalitesi çok güzel aynı 229 gibi iptv'de gelişmiş ama server kullandıgım için denemedim

Usb'den yüklemek istiyenler için yazılım ve en güncel softcam k.ey dosyasını ekliyorum.İyi Seyirler.
    Hocam tek modül cihaza uygunmu bu yazılım

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri