Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Atlanta HDBOX ve HDBOX-S 2.42 TEST yazılımı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Atlanta HDBOX ve HDBOX-S 2.42 TEST yazılımı.

Atlanta HDBOX ve HDBOX-S 2.42 TEST yazılımı.

Değerli kullanıcılarımız,

Bu yazılım geçiş yazılımıdır.Yeni eklemek istediğimiz özellikler için kullanıcıları sıkıntıya sokmadan kademe kademe yükseltmeler yapılacaktır.

Yükleme sonunda mutlaka fabrika ayarlarına dönülmelidir.Uzman arkadaşlar yaparak burada görüşlerini paylaşırlarsa bütün kullanıcılar için yayınlanacak yazılımda sorunlar en aza indirgenmiş olur.

Bu yazılımda yapılanlar.

*İp tv 'de önemli güncellemeler yapıldı.Kitlenme donma ,ip tv'den normal uydu kanal geçişlerinde yaşanılan sorunlar güncellendi.

*rtmp desteği video sorunu çözüldü,ses codec çalışması devam ediyor.

*Tp listesi güncellendi.Türksat Uydusunda 1 nolu Tp olarak 11844 V 2222 (şebeke frekansı üzerinden sıralama yapıldı.)

*Özellikle çoklu uydu kullanan kullanıcılar belirli bir süre sonunda yeni bir tp eklemek istediklerinde arama yapıp kanal listesine eklememe sorunu giderildi.

*Yeni osd çalışması için örnek teşkil etmesi için ses barı yenilendi.Buradan görüş alarak ana menü rengini gelen talep doğrultusunda değiştireceğiz.

*Pvr bölümünde codec güncelleme yapıldı.

--Bazı kullanıcılar bu kadar süre bunun içinmi bekledik diye yazacaklar ,üstüne bastırarak yazmak istiyorum ,lütfen gereksiz kimseye fayda sağlamayacak yorum ve yazılar yazmayınız.Bizlere bu hizmeti veren forum yöneticilerininde gereksiz yere zamanlarını çalmayalım,sadece yazılımı test eden arkadaşların yorumlarını bekliyoruz.
    Yazılım lar için

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Bu adresde usb ve direk indirme için gerekli dosyalar bulunmaktadır.Hdbox ve Hdbox-s modeli için lütfen doğru yazılımları yükleyiniz.

1 CI olanlar hdbox-s
    2 CI olanlar hdbox
    ATLANTA ekibine teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yazılımı yükledim görüntü kalitesi çok güzel aynı 229 gibi iptv'de gelişmiş ama server kullandıgım için denemedim

Usb'den yüklemek istiyenler için yazılım ve en güncel softcam k.ey dosyasını ekliyorum.İyi Seyirler.
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yazılımı yükledim yalnız İp tvden normal uydu kanallarına dönüş yapınca cihaz kilitleniyor...bilginize..tekrar eski yazılıma geri döndüm..birde rtmp desteği olan ip tv kanalları açmıyor..kolay gelsin..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yıllarca dreambox kullanıcısı olarak atlanta da kanal düzenleme işlerinde zorlanıyorum. Dreambox ta kanal üzerine geldiğiniz de menü tuşu ile buketlere ( favorilere) ekleme, silme kilitleme işlerini kolayca yapabiliyordum. Bu yazılımlarda böyle kolaylıklar eklenemez mi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımın görüntü kalitesi gayet iyi. Ses barı gayet hoş olmuş. Bana kalrısa bu cihaza IPTV için UDP desteğinin eklenmesi lazım. Cihazın İşlemci ve Ram kapasitesi nedeni ile IPtv dede çok iyi bir kalite beklemek bence yanlış olur.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılım alamıyorum lutfen yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

birinci mesjdaki linkten cihazınıza uygun yazılımı indirebilirsiniz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben de şunu eklemek istiyorum.böyle güzel bir cıhaza niçin dreambox gibi pc den yazılım gönderilemiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mehmetkyb Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben de şunu eklemek istiyorum.böyle güzel bir cıhaza niçin dreambox gibi pc den yazılım gönderilemiyor.
    pc den kastederken Ethernet üzerinden diyorsanız cihazın yapısı buna uygun değil. Dreambox ta RS 232 ile de pc den yazılım atılıyor ama bana kalrısa flaşh disk yada direk netten download daha basit.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yazılımı yükledim görüntü kalitesi gayet güzel ses menüsü güzel olmuş.Genel olarak iyi.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri