Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon
24 sonuçtan 11 ile 20 arasý

Konu: Atlanta HDBOX ve HDBOX-S 2.42 TEST yazýlýmý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bazý görsel deðiþiklik ile iptv link sayýsý artýrýlmýþ. 2-3 gündür sýkýntý yok.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ses barý gayet güzel olmuþ. iptv link sayýsý artýrýlmýþ ama webten ve cihaz üzerinden kanallar kaydedilmiyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

tesekkurler emeginize saglik

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý topcuesk Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Ses barý gayet güzel olmuþ. iptv link sayýsý artýrýlmýþ ama webten ve cihaz üzerinden kanallar kaydedilmiyor.
    malesef ÝP tv hiç bir yazýlýmda iyi çalýþmýyor..bu yazýlýmda da hüsran...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Arkadaþlar atlanta hd box s modeli kullanmaktayým. Ancak ip tv konusunda oldukça acemi biriyim http ile baþlayan adresleri cihaza yüklememe raðmen bir türlü baðlantý saðlayamýyorum kanal baþlatýlamadý vs türlü hatalar veriyor. Ayrýca cihaza 2.42 sürümünü yüklememe raðmen pvr menüsünde network channel özelliði görünmüyor bu konuda uzman arkadaþlar lütfen yardým. Bu arada yazýlýmý yükledikten sonra fabrika ayarlarýna döndüm bilginize

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mchammer Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar atlanta hd box s modeli kullanmaktayým. Ancak ip tv konusunda oldukça acemi biriyim http ile baþlayan adresleri cihaza yüklememe raðmen bir türlü baðlantý saðlayamýyorum kanal baþlatýlamadý vs türlü hatalar veriyor. Ayrýca cihaza 2.42 sürümünü yüklememe raðmen pvr menüsünde network channel özelliði görünmüyor bu konuda uzman arkadaþlar lütfen yardým. Bu arada yazýlýmý yükledikten sonra fabrika ayarlarýna döndüm bilginize

Cihazýnýzý fabrika ayarlarýna cevirdinizmi. Ayrýca eklediðiniz adresleri ilk önce VLC player ile test edip çalýþtýðýna emin olun daha sonra atlanta ile deneyin.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ewt fabrika ayarlarina dondum sohuc ayni calismiyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mchammer Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ewt fabrika ayarlarina dondum sohuc ayni calismiyor
    VLC playerda kanallar calýþýyormu test ettinizmi

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

selam görüntü kalitesi gittikce bozuluyo faerkýnda mýsýnýz

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý kara 28 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    selam görüntü kalitesi gittikce bozuluyo faerkýnda mýsýnýz
    Bence 2.42 test yazýlýmýnda görünütü kalitesi gayet iyi...ben þu an bu yazýlýmý kullanýyorum..

Sayfa 2/3 ÝlkÝlk 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri