Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
24 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: Atlanta HDBOX ve HDBOX-S 2.42 TEST yazýlýmý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Atlanta HDBOX ve HDBOX-S 2.42 TEST yazýlýmý.

Atlanta HDBOX ve HDBOX-S 2.42 TEST yazýlýmý.

Deðerli kullanýcýlarýmýz,

Bu yazýlým geçiþ yazýlýmýdýr.Yeni eklemek istediðimiz özellikler için kullanýcýlarý sýkýntýya sokmadan kademe kademe yükseltmeler yapýlacaktýr.

Yükleme sonunda mutlaka fabrika ayarlarýna dönülmelidir.Uzman arkadaþlar yaparak burada görüþlerini paylaþýrlarsa bütün kullanýcýlar için yayýnlanacak yazýlýmda sorunlar en aza indirgenmiþ olur.

Bu yazýlýmda yapýlanlar.

*Ýp tv 'de önemli güncellemeler yapýldý.Kitlenme donma ,ip tv'den normal uydu kanal geçiþlerinde yaþanýlan sorunlar güncellendi.

*rtmp desteði video sorunu çözüldü,ses codec çalýþmasý devam ediyor.

*Tp listesi güncellendi.Türksat Uydusunda 1 nolu Tp olarak 11844 V 2222 (þebeke frekansý üzerinden sýralama yapýldý.)

*Özellikle çoklu uydu kullanan kullanýcýlar belirli bir süre sonunda yeni bir tp eklemek istediklerinde arama yapýp kanal listesine eklememe sorunu giderildi.

*Yeni osd çalýþmasý için örnek teþkil etmesi için ses barý yenilendi.Buradan görüþ alarak ana menü rengini gelen talep doðrultusunda deðiþtireceðiz.

*Pvr bölümünde codec güncelleme yapýldý.

--Bazý kullanýcýlar bu kadar süre bunun içinmi bekledik diye yazacaklar ,üstüne bastýrarak yazmak istiyorum ,lütfen gereksiz kimseye fayda saðlamayacak yorum ve yazýlar yazmayýnýz.Bizlere bu hizmeti veren forum yöneticilerininde gereksiz yere zamanlarýný çalmayalým,sadece yazýlýmý test eden arkadaþlarýn yorumlarýný bekliyoruz.
    Yazýlým lar için

Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Bu adresde usb ve direk indirme için gerekli dosyalar bulunmaktadýr.Hdbox ve Hdbox-s modeli için lütfen doðru yazýlýmlarý yükleyiniz.

1 CI olanlar hdbox-s
    2 CI olanlar hdbox
    ATLANTA ekibine teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yazýlýmý yükledim görüntü kalitesi çok güzel ayný 229 gibi iptv'de geliþmiþ ama server kullandýgým için denemedim

Usb'den yüklemek istiyenler için yazýlým ve en güncel softcam k.ey dosyasýný ekliyorum.Ýyi Seyirler.
    Ekli Dosyalar Ekli Dosyalar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yazýlýmý yükledim yalnýz Ýp tvden normal uydu kanallarýna dönüþ yapýnca cihaz kilitleniyor...bilginize..tekrar eski yazýlýma geri döndüm..birde rtmp desteði olan ip tv kanallarý açmýyor..kolay gelsin..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yýllarca dreambox kullanýcýsý olarak atlanta da kanal düzenleme iþlerinde zorlanýyorum. Dreambox ta kanal üzerine geldiðiniz de menü tuþu ile buketlere ( favorilere) ekleme, silme kilitleme iþlerini kolayca yapabiliyordum. Bu yazýlýmlarda böyle kolaylýklar eklenemez mi?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yazýlýmýn görüntü kalitesi gayet iyi. Ses barý gayet hoþ olmuþ. Bana kalrýsa bu cihaza IPTV için UDP desteðinin eklenmesi lazým. Cihazýn Ýþlemci ve Ram kapasitesi nedeni ile IPtv dede çok iyi bir kalite beklemek bence yanlýþ olur.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taþý Delen Suyun Gücü Deðil Damlalarýn Sürekliliðidir.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

yazýlým alamýyorum lutfen yardým

Kullanýcý Bilgi Menüsü

birinci mesjdaki linkten cihazýnýza uygun yazýlýmý indirebilirsiniz.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TÝVÝBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDÝASTAR MÝNÝ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELÝTEBOOK 8540p Notebook (Ý7) - - Xiaomi MÝ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ben de þunu eklemek istiyorum.böyle güzel bir cýhaza niçin dreambox gibi pc den yazýlým gönderilemiyor.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý mehmetkyb Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ben de þunu eklemek istiyorum.böyle güzel bir cýhaza niçin dreambox gibi pc den yazýlým gönderilemiyor.
    pc den kastederken Ethernet üzerinden diyorsanýz cihazýn yapýsý buna uygun deðil. Dreambox ta RS 232 ile de pc den yazýlým atýlýyor ama bana kalrýsa flaþh disk yada direk netten download daha basit.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Yazýlýmý yükledim görüntü kalitesi gayet güzel ses menüsü güzel olmuþ.Genel olarak iyi.

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri