Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123
24 sonuçtan 21 ile 24 arasý

Konu: Atlanta HDBOX ve HDBOX-S 2.42 TEST yazýlýmý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Evt simple tv de denedim kanallar çalýþýyor ama hdbox da kanal adresini girdiðim zaman önce açýldý diyor daha sonra kanal baþlatýlamadý diyor ne iþtir anlamadým gitti bu arada superonline fiber internet kullanýcýsýyým. Ustalar bi el atýn þu iþe
    Konu mchammer tarafýndan (26-02-2013 Saat 04:59 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: u

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Ayný hata bendede var cihazým Medialink black panter idi daha sonra atlanta Hd box a çevirdim VLC playerdan kanalý açýyorum ayný þekilde bilgileri cihaza giriyorum açýlýyor diyor ama ne ses var ne görüntü ?

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Baldemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Yazýlýmý yükledim görüntü kalitesi çok güzel ayný 229 gibi iptv'de geliþmiþ ama server kullandýgým için denemedim

Usb'den yüklemek istiyenler için yazýlým ve en güncel softcam k.ey dosyasýný ekliyorum.Ýyi Seyirler.
    tþk 2.47 de görüntü çok kötü 2.42 dönecem

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Baldemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.

Yazýlýmý yükledim görüntü kalitesi çok güzel ayný 229 gibi iptv'de geliþmiþ ama server kullandýgým için denemedim

Usb'den yüklemek istiyenler için yazýlým ve en güncel softcam k.ey dosyasýný ekliyorum.Ýyi Seyirler.
    Hocam tek modül cihaza uygunmu bu yazýlým

Sayfa 3/3 ÝlkÝlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri