Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: pg.. pb.. esp classic travel sinyal alamıyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart pg.. pb.. esp classic travel sinyal alamıyorum

arkadaşlar pg..pb esp classic bu kanalların tp leri değiştimi hiçbirinden sinyal alamıyorum diğer kanallar hepsi normal 12111/h/ 27500..:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu kanallar bildiğim kadarı Via4 şifrelemeye geçtiler. Cihazınızın modeli nedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sunny 140008 fta volkan hocam bu tp den sinyal alamıyorum 12111/h/27500

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sistemini kontrol edebilirsin çanak kablo lnb v.s

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kirmastılı Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sunny 140008 fta volkan hocam bu tp den sinyal alamıyorum 12111/h/27500
    kardeş ekipmanlarını kontrol et tp,lerde değişme yok sinyal aldığın zaman cihazına yazlım yüklemen lazım sunny,lere yazılım istiyor....
    ELİNE,BELİNE,DİLİNE SAHİP OL. HZ.ALİ.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu kanallar bildiğim kadarı Via4 şifrelemeye geçtiler. Cihazınızın modeli nedir.
    hocam pg ve pb kanallarını izlemek için ne yapmam lazım?vestel dvb 840 cı alıcısına sahibim. pg ve pb açılıyordu yıllarca izledim sorun yoktu.şimdi şifreleme sistemi değişmiş sanırım uyducuyu çağırıp ne yaptırmam lazım çanak v.s herşeyi anlatırsanız sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Trainee Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hocam pg ve pb kanallarını izlemek için ne yapmam lazım?vestel dvb 840 cı alıcısına sahibim. pg ve pb açılıyordu yıllarca izledim sorun yoktu.şimdi şifreleme sistemi değişmiş sanırım uyducuyu çağırıp ne yaptırmam lazım çanak v.s herşeyi anlatırsanız sevinirim.
    Hustler tv astra uydusunda su an emu ile çözülüyor vestelin zannetmiyorum astradaki hustleri acacıgını hustleri acan ekonomik bir cihaz 100 tl civarı next hd 18000 cx modeli var bizzat denedim acıyordu
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri