haberin ayrýntýsýný vermeyeceðim. isteyen arama motoruna baþlýðý kopyalayýp okuyabilir.

2011 haziran ayýnda tutuklanan, kendisine þeyh diyen bu it, dergah dediði yerde akla gelmeyecek þerefsizlik yapmýþ. bu nasýl bir karakter, haysiyet ve zevk anlaþýyý benim kafam almýyor. ulan azdý isen bu kýlýk / kýyafet / (sözde) makam içinde yapma bu iþi rezil herif. herkes hacýyý hocayý senin gibi zannediyor.
hani bu herif azdý çýktý yoldan anladýk diyelim. ya gelipte o pisliði yapan kadýnlara ne demeli? yahu bu kadar mý alçaldýnýz? bu kadarmý basitleþtiniz, sapýklaþtýnýz?
lut kavmine rahmet okutuyorlar neredeyse...
tamam bende erkeðim. bazen göz kayýyor, gönül dönüyor vs. ama insanýn aklýna ailesi gelince hemen toparlanýyorsun. istesen bile engelliyorsun kendini. hele hele dergah dedikleri etrafýnda dini yazýlarýn olduðu bir mekanda nasýl yapabiliyorsunuz bu rezilliði? hiç mi utanma nýz yok allahýn cezalarý. vay anasýný arkadaþ...
çok güzel büyük bir musibeti adeta haykýrarak çaðýrýyoruz...ve kesinlikle bunu hakediyoruz. geldiðinde bu salaklar yüzünden nicelerimiz gidecek...düþünüyorum düþünüyorum aklýma yatmýyor. allah kelamý geçen yerde yapýlýrmý be bu? bu ne sapýklýk...?