Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: aktivasyon sorunu

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart aktivasyon sorunu

uyeliğimi aktif edemiyorum teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sitemizin 6 yıldan beri aktif üyesiyim.benim sorunum şu; bilgisayarımı değiştirdim.yeni oc de windows 7 sürümü mevcut imiş. sitemize girerken üyelik bilgileri istiyor.dolduruyorum ve giriyorum. buraya kadar normal.ancak pc açık iken dahi başka bir işlem yapıp tekrar sitemize döndüğümde üyelik kısmının boş olduğunu görüyorum.tekrar doldurmak suretiyle giriş yapabiliyorum.bunun nedeni ne olabilir ki.bu konuda yardımlarınızı bekliyor,saygılar sunuyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

beni hatırla kutucugu var onu işaretliyormusunuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kullanıcı adı,parola ve beni hatırla kutucuğunu da muntazaman işaretlememe rağmen sorun devam ediyor. bilgisayarı yeni aldım. orijinal windows 7 yüklü. herhangi bir tadilat yapılmadı. acaba işletim sisteminden kaynaklanıyor olabilirmi. ayrıca ilginize teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bazen tarayıcılardanda olabiliyor bu sorun chrome veya firefox kullanın bence hangi tarayıcı kullanıyorsunuz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

önceki mesajımda belirttiğim üzere yeni pc de windows 7 mevcut idi. pc ye eski cihazımda kullanmakta olduğum windows xp yüklettim. sorun çözüldü. bu arada aynı durumla karşılaşabilecek arkadaşlara belki yardımcı olabiliriz düşüncesiyle şahsi kanaatım olan ancak uygulamayla teyit edilebilecek bir tesbitimi aktarayım. yeni pc yi ilk açışta parola soruyordu ve biz bu sorgulamayı kaldırdık. tahminimce parola ile giriş yapmış olsaydım bu sorunla karşılaşmayacaktım. (yani sistem parola ile giriş yapmadığım için üyeliğimi tanımamış oldu.) ilgilendiğiniz için çok çok teşekkür ediyor,çalışmalarınızda kolaylıklar ve başarılar diliyorum. hoşçakalın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu nasıl bir sitedir bir türli bir kanal listesi indiremedik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri