Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 5/5 ÝlkÝlk 12345
44 sonuçtan 41 ile 44 arasý

Konu: Arçelik 72 Ekran Tv Arýzasý.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Bende de ayný sorun var umarým baþarýlý olur

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart ne alaka

Alýntý hakan_77 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    genelde tüpten ses çýkar tehlikelidir tüplu tvleri tamir etmek benimkide öyleydi hep görüntü gitmiþti hep üst ýþýklar yoktu gitmiþti hepsini hallettim ama görüntü kalmýþtý onu halledemedim hurdacýya verdim osiloskopla çalýþan arýza çþzücü olmadan yapamassýnýz binlerce direnç smd malzeme hangisinde sorun olduðunu bulamayýz uraþýrsanda osiloskpsuz deliliktir zaman harcama olmaz
    tüplü tvyi açtým birkerre birden daldým fiþ pirize takýlýydý daha elim deymemiþti
    elektirik tüpten þimþek gibi elime geldi çok arýtmadý sanki 220volt çarptý gibi oldu ama genede dikatli olun risklidir
    ...hiç alakasý yok arkadaþýn dediði arýzayla sizin anlattýklarýnýzýn..bilmeden yanýt varmeyin lütfen

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart arçelik beko çýnlama

Alýntý xxman™ Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Arkadaþlar Arçelik 72 ekran tv var ve içinden kulak çýnýlamasý gibi bir ses çýkarýyordu. Son zamanlarda bu ses dahada arttý ve tvnin yanýna veya üstüne vurunca ses kesiliyor ve 1-2 dakka sonra yine bu ses çýkýyor. Acaba sorun neresinde bilen arkadaþlardan çözümünü biliyorlarsa buraya yazabilirlermi.
    ... geç olmuþ baya ancak yinede belki iþe yarar diye yazayým TRAFONUN YANINDAKÝ BOBÝN den yapar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý bilka72 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    ... geç olmuþ baya ancak yinede belki iþe yarar diye yazayým TRAFONUN YANINDAKÝ BOBÝN den yapar
    Teþekkür ederim zamanýnda arkadaþlarýn tavsiyesiyle sorunu çözmüþtük.

Sayfa 5/5 ÝlkÝlk 12345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri