Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
14 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: kaon ycl 9944

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart kaon ycl 9944

iyi günler arkadaşlar.kaon mini 9944 hd ile ilgili bir bölüm açılmadığından ve hd alıcı tavsiyesindeki yazmış olduğum bu cihaza ait bilgiler konu kapanıp,kaon bölümünden yazın dendiği için buraya açıyorum.
    bu cihaz hakkında bütün formlara baktım.bununla ilgili bir açıklama yok.mesela uydu üzerinden güncelleme hangi frfekans ve ya nasıl.ağ üzerinden hangi biçimde ama özellikel ntv sporda izleme de maç sırasında alt tan geçen yazı ve skorlarda sanki durup durupgeçiyor.dreambox 500s bu cihazın yanında gerek görüntü gerekse server konusunda bu cihazın yanında ferrari,bu cihaz ise doğan bikle olamaz almakla büyük hata yaptım diye düşünüyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

belki cihaz için çok yazıyorum ancak hiç kimse bu cihazı kullanmıyor.3 gündür deli oldum diyebilirim.bir çözüm bulmam lazım daha parasını ödemedim.kırıp atacak hale geldim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sanki cihaza alışmaya başladım.bazı sd yayınlar görüntü olarak pek iyi olmasa da hd yayınlar iyi.birde firmaya telefon ettim.yeni yazılımının olduğunu bugün e-mail ile atabileceklerini söylediler.usb den atabilirmişim.server konusuna gelince akşam detaylı olarak baktım.baya bir kanal açıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

türkiye satıcısına telefon edip söyledim.kendisi yeni yazılımının olduğunu söyledi.gönderdi.usb ile akşam yükledim.ağ ayarlarını olduğu bölüm değişmiş.wifi eklentisi çıkmış. ccam menüsü değişmiş.akşam daha denedim.daha önceki yazılımın açmadığı birçok kanalı açıyor.birde youtube eklentisi yapılmış.buraya girdiğimde ağ bağlantısı hatası veriyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi geceler arkadaşlar.yeni yüklediğim yazılımda yutube,hava durumu,rss haber,google maps var.normal oalrak rss habere girip bağlanıyor.haberler okunabiliyor.yutube ye girince bekleyin diyor.sonra ağ bağlantısı hatası veriyor.ayrıca bir ayar mı olacak.menü olarak sanırım birçok cihaz aynı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu cihazda youtube sorununu hala çözemedim.kullanan ve çözen üye arkadaş varmı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi akşamlar arkadaşlar youtube sorunundan geçtim..ycl 9944 kaon mini hd cihazım var.*** giriş yerini buldum.ancak idman tv nin ***leri mevcut değil.name yerine idman yazacağım.sonra provid ıd var,buraya,sonra no yerine ve *** yerine güncel ***leri yazacağım.bunları verebilirmisiniz.teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bugün yazılım için firmayla görüştüm.youtube sorunu çözülmüş.29.10.2013 tarihli yazılım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi akşamlar arkadaşlar.lütfen biri yardımcı olsun bu akşam bu cihazı parçalayacağım.şimdiye kadar bir sorun yoktu.ne zaman tv 8 şifreye girmeye başladı giriş yerini buldum nasıl girilecek onu bulamadım.esas sorun srverim var.giriş yaptım.cccam ayarları açık host 1 olarak girdim.o*** tuşuna basıyorum bağlandı diyor.üst tarafta yeşil olan yere çentik atıyor.peşinde çentik kendiliğinden kalkıyor ve server kanallar açılmıyor.acil yardımlarınızı bekliyorum.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımı tekrar yükledim.yeni bir cccam yükledim şimdilik çözüldü

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri