Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 4/16 İlkİlk 1234567891011121314 ... SonSon
159 sonuçtan 31 ile 40 arası

Konu: Redline TS7500 HD Yazılımları Birarada

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar yardımcı olurmusunuz.rica etsem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

1 mesaj güncellendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ghhbgfh

selam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Redline Ts7500

yazılım için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Redline TS7500 HD Yazılımları Birarada
    Redline ts 7500 hd yazılımlarını burdan paylaşalım

redline ts 7500 hd flaş yazılımını attım menude download from ts yazıyor nasıl ayarlanması lazım diyorsanız son yazılımı indirin yazılım içini rom.bin yapın cihazı kapatın arkadaki anahtardan acın 3 kere 000 basın cihaz yükleme yapıcaktır. kolay gelsin

not bilgiler uydudan paylaşımı içindir ne iptv nede ccam gibi bilgiler deyildir datalar w3 39 bende test aşamasında cihaz şuan arasıra kesilmeler oluyor

not: yeni yazılım eklendi mavi menulo loderde eklende loderin içinde detaylar mevcut

olmuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

burada cihazı iyi tanıyan bir usta lazım bu REDLİNE TS 7500HD hakkında soru soracam ben esas next 2000 serisi kullandım yıllarca ama bu cihazda çok zoralndım ama neden çünkü cihaz dandik çalışıyor menü olarak beş para etmez sadece neden aldım uydudan sharıng olayından dolayı aldım ev uydu ciazında kaldı neyse haa geride verebilirim cihazı yerine sevmedim çünkü ..yani söylemek istediğim saedece kanalları açtığı için aldım ama çok takılı kalıyor arkadaşlar yaramaz yani bende katıldım bu seriye birde övüyorlar sitelerde yok işlemcisi bu şekil yok bilmem neyi böyle inanmayın..cihaz şuan çok dandik millet sadece hotbırt ve astra19 dereceleri açıyor full uydu sharıng olarak süresi bir yıldır ama çok takılı kalıyor kafayı yiyorum aypi tv derseniz o daha kötü internetle falan alakası yok cihazdan kaynaklanıyor arkadaşlar ben çok iyi anlayan biri olarak bunları size bildirdim artık karar sizin nextten vazgeçmeyin sadece 2000 serileriden özelde sorabilirsiniz ...NOT cihazın emusu hiç çalışmıyor hani nerden anladın derseniz çünkü emuyla açılan kanallar var daha onlar açılmıyor ama next 2000 cıs süper plusta izliyorum halen

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bunu okuyupta sorulara cevap verecek usta kalmadımı acaba çok çok çok takılı kalıyor kimse bu cihazı övmesin fiatıda 370 tl onu alacanıza next machine 2000 serisi alın bence yada bu redline ts 7500 ciahaza öyle bir yazılım yapmalıdırki bunu destekleyen ustalar cihaz menü olarak hızlanmalı ve çok eksik şeyler var menüsünde daha mesela şifreleme sistemlerinde daha..VİDEOGUARD..CW ..gibi şifrelemeler eksik nasıl iş bu yaw nasıl bir cihaz aldığımıza pişman olmasak barii geri vermesek bari..emu çalışmıyor nerden anlarsınız bu redline ts 7500 cihaz uydudan sharıng yapıyor arkadaşlar ve emulu ayrıca ama nedense emu çalışmıyor çünkü emuylaaçılan kanallar var ara ara onlar açılmıyor nerden anladım emuyu kapatın ve deneyin şifreleme sisteminden öyle anlarsınız anca

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende kullanıyorum.iptv si yaramaz servide tlf açtım çalışma var dediler daha halada çalışma var.inşallah elimizde patlamaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim

Sayfa 4/16 İlkİlk 1234567891011121314 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 2 Kullanıcı var. (0 Uye ve 2 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri