Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/16 ÝlkÝlk 1234567891011121314 ... SonSon
159 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: Redline TS7500 HD Yazýlýmlarý Birarada

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar yardýmcý olurmusunuz.rica etsem

Kullanýcý Bilgi Menüsü

1 mesaj güncellendi

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart ghhbgfh

selam

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart Redline Ts7500

yazýlým için teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Redline TS7500 HD Yazýlýmlarý Birarada
    Redline ts 7500 hd yazýlýmlarýný burdan paylaþalým

redline ts 7500 hd flaþ yazýlýmýný attým menude download from ts yazýyor nasýl ayarlanmasý lazým diyorsanýz son yazýlýmý indirin yazýlým içini rom.bin yapýn cihazý kapatýn arkadaki anahtardan acýn 3 kere 000 basýn cihaz yükleme yapýcaktýr. kolay gelsin

not bilgiler uydudan paylaþýmý içindir ne iptv nede ccam gibi bilgiler deyildir datalar w3 39 bende test aþamasýnda cihaz þuan arasýra kesilmeler oluyor

not: yeni yazýlým eklendi mavi menulo loderde eklende loderin içinde detaylar mevcut

olmuyor

Kullanýcý Bilgi Menüsü

burada cihazý iyi tanýyan bir usta lazým bu REDLÝNE TS 7500HD hakkýnda soru soracam ben esas next 2000 serisi kullandým yýllarca ama bu cihazda çok zoralndým ama neden çünkü cihaz dandik çalýþýyor menü olarak beþ para etmez sadece neden aldým uydudan sharýng olayýndan dolayý aldým ev uydu ciazýnda kaldý neyse haa geride verebilirim cihazý yerine sevmedim çünkü ..yani söylemek istediðim saedece kanallarý açtýðý için aldým ama çok takýlý kalýyor arkadaþlar yaramaz yani bende katýldým bu seriye birde övüyorlar sitelerde yok iþlemcisi bu þekil yok bilmem neyi böyle inanmayýn..cihaz þuan çok dandik millet sadece hotbýrt ve astra19 dereceleri açýyor full uydu sharýng olarak süresi bir yýldýr ama çok takýlý kalýyor kafayý yiyorum aypi tv derseniz o daha kötü internetle falan alakasý yok cihazdan kaynaklanýyor arkadaþlar ben çok iyi anlayan biri olarak bunlarý size bildirdim artýk karar sizin nextten vazgeçmeyin sadece 2000 serileriden özelde sorabilirsiniz ...NOT cihazýn emusu hiç çalýþmýyor hani nerden anladýn derseniz çünkü emuyla açýlan kanallar var daha onlar açýlmýyor ama next 2000 cýs süper plusta izliyorum halen

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bunu okuyupta sorulara cevap verecek usta kalmadýmý acaba çok çok çok takýlý kalýyor kimse bu cihazý övmesin fiatýda 370 tl onu alacanýza next machine 2000 serisi alýn bence yada bu redline ts 7500 ciahaza öyle bir yazýlým yapmalýdýrki bunu destekleyen ustalar cihaz menü olarak hýzlanmalý ve çok eksik þeyler var menüsünde daha mesela þifreleme sistemlerinde daha..VÝDEOGUARD..CW ..gibi þifrelemeler eksik nasýl iþ bu yaw nasýl bir cihaz aldýðýmýza piþman olmasak barii geri vermesek bari..emu çalýþmýyor nerden anlarsýnýz bu redline ts 7500 cihaz uydudan sharýng yapýyor arkadaþlar ve emulu ayrýca ama nedense emu çalýþmýyor çünkü emuylaaçýlan kanallar var ara ara onlar açýlmýyor nerden anladým emuyu kapatýn ve deneyin þifreleme sisteminden öyle anlarsýnýz anca

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bende kullanýyorum.iptv si yaramaz servide tlf açtým çalýþma var dediler daha halada çalýþma var.inþallah elimizde patlamaz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

teþekkür ederim

Sayfa 4/16 ÝlkÝlk 1234567891011121314 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri