Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Beyaz tv Donma Kırılma Sorunu.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Beyaz tv Donma Kırılma Sorunu.

Merhaba saygı değer arkadaşlar bu topiyi açmadan evvel beyaz tv ile ilgili forumda arama yaptım ve her hangi bir konu bulmadım. konumun yeri burası değilse. özürdilerim uygun olarak burayı gördüm ve mesajımı yazıyım dedim. Evet arkadaşlar beyaz tv kanalı çevremde çok izlenen ve izlenmek istenen bir kanal. ama malesef bu donma ve kırılma yüzünden izleyemiyorlar girdiyim her evden şikayet alıyorum. türksatta beyaz tv kanalı haricinde donma veya kırılma yapan hiç bir kanal yok. donma veya kırılma esnasında sinyal sabit ve yüksek derecededir onada dikkat ettim. sinyal sorunu yok ve şu ana kadar donmayan herhangi bir cihaz ilede karşılaşmadım. sorun nedir. Bugün beyaz tv'yi aradım ve durumu söyledim iletiriz dediler, inşallah ilgilenirler. saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım ben next makine kullanıyorum herhangi bir sorun yok beyaz tv de sen istersen pid değerleri elle gir bir dene selamlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Peki beyaz tv nin oldugu diğer kanallarda aynı durumu varmı?
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paket yayınının diğer kanallarında hiç bir sorun yok. sorun sadece beyaz tv. var. arkadaşlar.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Kardeş, bende de aynı sorun var ülke tv nin bulunduğu frekans etkiliyor galiba.Onu silersem düzekliyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba saygı değer arkadaşlar bu topiyi açmadan evvel beyaz tv ile ilgili forumda arama yaptım ve her hangi bir konu bulmadım. konumun yeri burası değilse. özürdilerim uygun olarak burayı gördüm ve mesajımı yazıyım dedim. Evet arkadaşlar beyaz tv kanalı çevremde çok izlenen ve izlenmek istenen bir kanal. ama malesef bu donma ve kırılma yüzünden izleyemiyorlar girdiyim her evden şikayet alıyorum. türksatta beyaz tv kanalı haricinde donma veya kırılma yapan hiç bir kanal yok. donma veya kırılma esnasında sinyal sabit ve yüksek derecededir onada dikkat ettim. sinyal sorunu yok ve şu ana kadar donmayan herhangi bir cihaz ilede karşılaşmadım. sorun nedir. Bugün beyaz tv'yi aradım ve durumu söyledim iletiriz dediler, inşallah ilgilenirler. saygılarımla aliharbiye.
    kardeş beyaz tv,yi silip tekrar tarayıp öyle dene....
    ELİNE,BELİNE,DİLİNE SAHİP OL. HZ.ALİ.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar kanalı silip tekrar yüklemekle bu iş olmuyor. ben şahsen beyaz tv'yi arayıp yetkili teknik servis ile konuştum, sorunun göl başından kaynaklandığı ve çözüme en kısa zamanda gidileceyine dair konuştu, ama aradan neredeyse 6 ay ha geçti ha geçecek demekki bir düzeltmeye gidilmeyecek taki frekans deyişikliyi oluncaya kadar hep böyle kalacak, sorumsuzluk almış başını gidiyor.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

O kanalın bulunduğu frekansın sinyali yüksek görünür ama ek kablolu veya fırtınalarda etkilenmiş ayarı çok hafif bozulmuş çanak antenlerinde bu sorun yaşanmaktadır. Deniz tv'yi bir kontrol edin ve aynı frekansta olmasalarda Kanal A, Hatay tv ile Cine5 kanalına da bir bakmanızı öneririm. Patlama var mı yok mu. Bu patlamalar açık ve esintisiz havalarda olmayabiliyor.
    Şunu da eklemek isterim 11628 H 6666 ATV Türkiye frekansından da aynı şikayetler zamanında söz konusu olmuştu. Sonra başka paket yayın frekansı 11792 açılınca şikayette bulunanlar bu frekansta sorun yaşanmadığı için problem ortadan kalkmış oldu. Bana hak vermeyebilirsiniz belki ama bu benim yaşayıp gördüğüm ve fikir edindiğim olaylardır.
    Konu nassat tarafından (16-07-2013 Saat 12:58 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri