Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: DDR 2 RAM slotları HAKKINDA ve işlemci

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Smileys Allgemein 087 DDR 2 RAM slotları HAKKINDA ve işlemci

iyi günler :49:

anakart asus m2n-mx
    amd sempron le 1250 işlemci tek çekirdekli
    ram ddr2 512 mb pc2-4300 (266) kingston slot 3
    ddr2 1024 pc2-5300 (333) elixir slot 4
    DDR2= 1536 TOPLAM

SORUNUM: Anakartım da 4 adet ram slotu var yukarıda belirttiğim ram değerleri var bu ramların ikisi sarı ikisi siyah şuan yukarıdaki ramlarım siyah slotlarda anakartımın özelliklerinde de max 4gb kadar destekliyor diyor bu slotlara ben 2 veya daha fazla 4 gb kadar nasıl takabilirim aklım karıştı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim saygılarımı sunarım.. birde bu anakart için hangi işlemciyi tavsiye edersiniz teşekkür ederim...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öncelikle merhaba, anakartınızı en fazla 4 gb ram'i destekliyo demek slotların renklerinin çok bir önemi yok .. piyasada benim bildiğim kadarıyla 4 gb tek modül bir ram yok onun için 2 tane 2gb ram alır takarsanız kullanabilirsiniz

ayrıcana da bir not : DDR2 ramler bildiğiniz gibi her geçen gün daha da pahalanıyor onun için bu sıralar alır takarsanız sizin için daha iyi olur en son 58-60 lira civarındaydı 2 gb ddr2 ram

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı three_20 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    öncelikle merhaba, anakartınızı en fazla 4 gb ram'i destekliyo demek slotların renklerinin çok bir önemi yok .. piyasada benim bildiğim kadarıyla 4 gb tek modül bir ram yok onun için 2 tane 2gb ram alır takarsanız kullanabilirsiniz

ayrıcana da bir not : DDR2 ramler bildiğiniz gibi her geçen gün daha da pahalanıyor onun için bu sıralar alır takarsanız sizin için daha iyi olur en son 58-60 lira civarındaydı 2 gb ddr2 ram
    işlemciyi de değiştiricekseniz aynı anda o zaman anakart ve ram 'ide değiştirmek daha faydalı olur..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri