Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: image yüklenmiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 image yüklenmiyor

arkadaşlar cihazım çöktü image yüklemeye çalışıyorum karşıma yülenirken bu hata yazısı çıkıyor error uplood aborted hatası çıkıyor daha öncede çıkmıştı 3 4 sefer ugraşıp ihage yüklemeyi başarmıştım sabahtan beri ugraşıyorum birtürlü olmuyor ne yapabilirim acaba:46::46::46:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende sabahtan beri güncel listeyi indirmeye ç.abalıyorum ama indiremiyorum sebebi nedir acaba???

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sinirlerim altüs oldu resmen bıktım bu cihazdan sabahtan beri ugraşıyorum birsiri image denedim birtürlü olmuyor işin içinden çıkamadım:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustad ethernet kablosunda sorun olmasın .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yok usat kablo saglam yeni aldım r232 kabloyla daha önce yülediim imageyi şimdi yüklenmiyor üsteki mesajımda belirtiim gibi bu yazı çıkıyor error upload aborted

Kullanıcı Bilgi Menüsü

RS 232 olmadan yukle ethetnet kalobsuylu flashwizard yoluyla o şekil olmuyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ustam benim anlatmak istedigim olay çöken cihaz r232 le dreamuplanla cihaza image atmak gerekiyor o sizin dediginiz yeni bakup yülerken geçerli şimdi yeni bitane daha indirdim image gemini projet 4.70 yükledim şimdi cihaz açıldı olay anladıım kadarıyla ya imagelerden kaynaklanıyor veya benim cihazda sorun var şimdi yeni bakup yüklicem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

rs232 çevirici kullanıyormusun bazen ondanda yapıyor laptoptan atarken falan

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sorunu hallettim masa üstü pc var çeviricide sorun yok sorun tahminen imagelerden kaynaklı bazen dosya durdukça özeligini kaybediyor galiba benim geçende server dosyasını yükledim kanalarım açılmadı uyducudan yekrar server dosyamı istedim bendekiyle onun gönderdigini karşılaştırdım aynı onu yükledim kanalarım açıldı

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri