Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
13 sonuçtan 1 ile 10 arasý

Konu: 21 MART 2013 TARÝHÝ ÝLE ATLANTA HD BOX sancaktar 43 uydulu kanal listesidir

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Standart 21 MART 2013 TARÝHÝ ÝLE ATLANTA HD BOX sancaktar 43 uydulu kanal listesidir

MERHABA ARKADAÞLAR

21 MART 2013 TARÝHÝ ÝLE ATLANTA HD BOX cihazým için hazýrladýðým kanal listesini sizlerle paylaþýyorum
    kanal listeleri seteditörü ile hazýrlandý.gereksiz uydu ve tp ler silindi. kendi beðenime göre favori ve buketleri düzenledim.
    türksat VE W3 uydusu kanallarý büyük harf düzenine göre yazýldý. zýplý dosya içeriðinde:

43 uydulu...full düzenli kanal listesi.azersat hazýr bekliyor...daha tp yok..

kolay gelsin

SANCAKTAR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sancaktar78 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    MERHABA ARKADAÞLAR

21 MART 2013 TARÝHÝ ÝLE ATLANTA HD BOX cihazým için hazýrladýðým kanal listesini sizlerle paylaþýyorum
    kanal listeleri seteditörü ile hazýrlandý.gereksiz uydu ve tp ler silindi. kendi beðenime göre favori ve buketleri düzenledim.
    türksat VE W3 uydusu kanallarý büyük harf düzenine göre yazýldý. zýplý dosya içeriðinde:

43 uydulu...full düzenli kanal listesi.azersat hazýr bekliyor...daha tp yok..

kolay gelsin

SANCAKTAR
    :45: Teþekkürler @sancaktar78 üstad eline saðlýk hispasat uydusu daha önceki kanal listelerinde yoktu galiba bunda eklendimi acaba

Kullanýcý Bilgi Menüsü

bilmeyenler vardýr belki.

kanal listesini yükleyince cihazýnýzýn fiþini çekip takýn ki.. yüklenen özellikler tam olsun.

açýlýþ kanalý a haber hd olacak .
    kolay gelsin

ancak disecq motor kullanan varsa ayar deðerlerini bir köþeye yazýp yüklemeden sonra deðiþtirebilirler..çünki benim motor deðerlerim etkin olur.sonradan deðiþirsiniz..nerden ..menü...> kurulum...> disecq konumlayýcýsý...>boylamým deðerlerinden...kendi boylam deðerlerinizi tekrar girip full kullanýrsýnýz..

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hispayý görmüyorum ne yazýýki .motor dönmüyor. garantisi bitince motoru söküp açýçam limitleri....)

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý sancaktar78 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hispayý görmüyorum ne yazýýki .motor dönmüyor. garantisi bitince motoru söküp açýçam limitleri....)
    peki anladým kolay gelsin

Kullanýcý Bilgi Menüsü

hispasatýda görmeyiversin sancaktar abim...

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý seremir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    hispasatýda görmeyiversin sancaktar abim...
    Hispayý göremeyen venüsü de göremez ya

Kullanýcý Bilgi Menüsü

TeÞekkÜrler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

dosya için teþekkürler

Kullanýcý Bilgi Menüsü

EMEÐÝNE SAÐLIK

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri