Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 40 Yıl

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 40 Yıl

40 yıl

Kırkıncı evlilik yıldönümleriydi. .. Güzel bir akşam yemeği ve ardından güzel ve romantik bir film ve gece olmuştu.
    Beraber yine aynı yastığa başlarını koyarak uyudular...

Gece sabaha karşı uyanan kadın eşini yanında göremedi. Mutfaktan hafif bir ışık geldiğini fark etti. eşi mutfakta masada oturuyor ; yanı başında içinde çok az kalmış bir şişe viski, bir elinde bardak diğerinde sönmek üzere bir sigara,
    gözleri küllüğün içindeki küllere ve izmaritlere dalmış derin derin düşünüyor.

-"Hayırdır tatlım uykun mu kaçtı? Bu saatte ne yapıyorsun burada?"

Adam irkilerek kendine geldi ve eşine baktı, sonra yine dalgın dalgın konuşmaya başladı;

- "Hatırlıyor musun kırk yıl önceydi. Annenlerin evde olmadığı bir gece beni eve almıştın. Üzerinde çiçek motifli kırmızı bir elbise vardı, çok hoş bir parfüm sürmüştün. O gece çok eğlenmiştik... "

Aradan onca uzun zaman geçmesine rağmen eşinin o geceyi en ince detaylarına kadar hatırlaması karşısında kadın çok mutlu olmuş yüzünde tatlı bir tebessüm ve sevgi ifadesiyle kocasının omzuna başını koymuş her tavrıyla " hadi devam et " havasına girmişti.

Adam yüzünde hafif acı ve kahreder bir ifade ile devam etti :
    -" Sonra annen bizi yarı çıplak yakalamıştı ve bana bu rezilliği, seninle evlenerek temizlemezsem beni hapislerde kırk yıl süründüreceğini söylemişti..."

Biten sigarasını küllüğe bırakıp yeni bir tane yaktı ve deriiiin bir nefes çekerken kadın dayanamadı;

-" Evet , Devam et"

-" Bu gün çıkmış olacaktım

Not: Alıntıdır..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel bir paylaşım )
    tşkler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

BEBEK
    Hastanede bir erkek bebek doğar.Bebeğin hiçbir fiziksel kusuru yoktur ama bir sorunu vardır; doğduğu andan beri sürekli kahkahalarla gülmektedir...Annen ve babası şaşkın şaşkın bakarlar. Hemşireler ve doktor da bir anlam veremezler. Bebek katıla katıla gülmektedir, gözlerinden yaşlar gelmektedir. Derken pediatriden biri gelir ve parmaklarının tam olup olmadığını görmek için bebeğin sımsıkı yumruk olmuş avucunu açar. Bebeğin neden bu kadar güldüğü ortaya çıkar... Bebeğin avucunda bir doğum kontrol hapı vardır

Alıntı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Temel, bir binanın altıncı katından düşer. Hemen etrafına bir kalabalık toplanır. Yoldan geçen biri kalabalığı yararak, yaralı Temel'in üzerine eğilip sorar:
    -Ne oldu?
    Temel zorlukla:
    -Vallahi bilmeyrum .Ben de şimdi celdum

Alıntı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ZAYIFLAMA
    Karım zayıflamaya karar verdi.
    -Peki bunun için ne gibi şeyler yapıyor?
    -10 gündür 3 saat ata biniyor.
    -Şu anda Durum nasıl?
    -Durum pek iyi değil, at 5 kilo zayıfladı

Not: Alıntıdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Haftasonunda yüzümüzde gülücükler oluşturanlara selam olsun! Teşekkürler....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rselturk Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Haftasonunda yüzümüzde gülücükler oluşturanlara selam olsun! Teşekkürler....
    Ben teşekkür ederim. Birazcık katkım oluyorsa ne mutlu bana. Selamlar..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ÇİÇEĞE ZAM GELDİ

Yaşlı kadın senelerdir aynı köşede durup, çiçek satmış. Civardaki bir şirkette çalışan genç adam her öğlen yaşlı kadının tezgahının önüne gider, hiç konuşmadan bir demet çiçek için gereken parayı verir ancak çiçeği almadan gidermiş. Bu böyle yaklaşık 2 sene devam etmiş. İki sene sonra bir öğlen adam kadının yanına gitmiş, konuşmadan bir demet çiçeğin parasını vermiş, tam gidecekken, yaşlı kadın konuşmaya başlamış;'Bayım, siz çok iyi ve düzenli bir müşterimsiniz ancak bu para yeterli değil. Çiçeğe zam geldi.'

Sarhoş Fıkraları ve Süpermen

Barda oturan 2 Sarhoş birbirileriyle sohbet ederken bir iddiaya tutuşurlar.
    Adamlardan birisi karşı taraftaki apartmanın en üstünden atlarsan 50. kattan sonra hava akımının onu hava tutacağını iddia eder.. ve 50 dolarına bahse girerler.. Paraları barmene bırakıp binaya çıkarlar.. adamlardan birincisi atlar ve 49. kata geldiğinde yavaşlayarak 50. kattan sonra yavaşça aşağı iner.. ve inanmayıp iddiaya giren adamda aşağı atlar ve asfalta çarpar.. Diğer adam bara gider ve parasını ister.. Barmen :
    "Çok adisin Süpermen"

Adam hafifçe yalpalayarak bir duvar dibine yanaştı ve işemeye başladı. O sırada iki, üç hanım köşeden çıkıverdiler. Durumu görünce çığlık atıp kaçmaya kalkıştılar. Sarhoş Tebessüm ederek döndü :

"Ne korkuyorsunuz yahu, tutuyorum ben onu" ..

Meyhaneci, onu dışarı attı. Herif 2dakika sonra tekrar içeri girdi..
    Meyhaneci tekrar dışarı attı.. sarhoş 3.de yine içeri daldı..
    Meyhaneci bu sefer düşündü :
    "Mükemmel adam, hakaretten,kovulmaktan anlamıyor.. Şunu yanıma alayım borçlularıma göndersem hiç birinden boş dönmez..

Sarhoş Testi

iki arkadaş hava kararmadan içmeye başlamışlar.. Kendilerini de kapıp koyuveriyorlar. Gece yarısı yaklaşırken birisi öneriyor:
    "Bir deneyelim kalkıp gidebiliyorsak geri dönüp biraz daha içelim, Eğer kalkıp gidemiyorsak , vakti geldi demektir, kalkıp gidelim"..

Örnek

Sarhoş, yolda giderken sendeledi. Kenarda duran çocuğa tutunmak istedi. Çocuk kızmıştı, sarhoş adam bunu anladı.
    "Meraklanma yavrum benim senin gibi oğlum var." dedi.
    Çocuk kaşlarını çattı..
    "Benimde senin gibi babam var

Not: Alıntıdır.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

günün fıkrası
    Trafik memurları bir gün trafik kontrolü yapıyorlarmış karşıdan gelen temel ile fadime yi gören komiser hemen arabayı durdurmuş ikisini de emniyet kemeri takılmış görünce ya beyefendi bu gün yaptığımız kontrolde tek emniyet kemerini takan cift sizsiniz bu yüzden size 500 milyon ödül veriyoruz der ama merak ettik bu parayla ne yapacaksınız temel sevinçle ne yapacağım hemen gidip kendime bir ehliyet alacagum der komiser şaşkın şaşkın ne ehliyetiniz yok mu der Fadime olayı toparlamak için kusura bakmayın memur bey temel içince ne didigini bilmez der komiser daha da şaşkınlıkla ne birde içkili misiniz diye haykırır arkadan yaşlı adam öne atılır ve ben demuş idim calıntı arabayla yola cıkmayalum başumuza bi iş gelir diye komiser neye ugradığını şaşırmışken bagajdan atlayan idris de koşa koşa gelerek ne oldi gectuk mu sınırı der.

Not:Alıntıdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sana Baba mı Diyir?

İki çocuğu olan köy delikanlısı askerliğini yapıp da evine
    döndüğünde bakmış karısı Fadime üç çocukla bir masanın etrafındalar. Birden
    öfkelenip bağırmaya başlamış;

- Abovv.. ula kaltak, bu üçüncü çocuk nerden çıktı? Askere giderken iki
    çocuğumuz vardı... Bu sonuncusu benden olamaz.

Fadime ona gayet sakin cevap verir;

- Ne bağırıyorsun? Sana baba mı diyir? Oturmuş yoğurdini yiyir!

Not: Alıntıdır..

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri