arkadaşlar bu sorunla karşılaşan varmıdır bilemiyorum. samsungun destek hattından bir yardım göremedim. belki siz yardımcı olursunuz.
evdeki plazmanın hem browser kısmından youtube girebiliyorum hemde youtube nin uygulamasından. (yani youtube penceresinden. yüklenen oyunları girdiğimiz gibi youtubenin de yüklenmiş uygulaması var.)
şimdi browser dan girip binbir zahmetle bir video yu açsam çatı çatır seyredebiliyorum. sorun yok.
ancak youtube nin uygulamasından girince seçeceğim videonun resimleri ve süreleride çıkıyor ama oynat dediğim zaman bekletip duruyor. hani sanki bilgisayarda bir engellenmiş video ya girdiğinde sistem açılacakmış gibi wait derde saatlerce beklersin yaa, aynı onun gibi. acaba ip no larımı hatalı diye samsungu aradım ama hayır dediler. 3,5 haftadır uğraşıyorum. geçen gün yeğenime sorunu göstereyim dedim (o bu tür işlereden biraz anlar) aaa açılıverdi video. hangi videoyu açtı isem açıldı. çalıştı yani... nasıl oldu anlamadım. sonra birden kesili verdi ve yine eskisi gibi bekletiyor. bu sorunu neden yapabilir? bilgisi olan paylaşırsa sevinirim...
selametle... (makina ps51s551)