Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
25 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: yumatu döngle 2013 yazılım büyük server

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yumatu döngle 2013 yazılım büyük server

denemedim yarın w3 üzerinde denecem sonucu yazarım bizim burda çok yüksek binalar yüzünden uydu muydu rüya oldu ayarlattırırsam aktifmi yazarım
    Konu hakan_77 tarafından (05-04-2013 Saat 13:58 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımı deneyen varmı aktif mi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla denedim 6 saat uğraştım yüksek binlar yüzünden çekmiyor şu döngle yazılımı yüklediğimiz zaman dıseck kısmı var lnb 2 olarar ayarladımda çıkmadı hani bina üzerindeki çanak dağıtım sisteminde 1 türksat 2 w3 uydusu var kablolar birlertirilmiş evin üzerinde ondan yaptım sonuç alamadım cihazın ikinci tüner ayarlarıda görünmüyor cihaz dandik bitek 2ci çip şifre alma görevi yapıyor tek kablodan olmuyor bir türlü siz deneyin bütün paketler açıkmış

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılım çalışıyormu ben denedim çalışmıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yazılımı deneyen yokmu çalışıyormu acaba

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hakan_77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    denemedim yarın w3 üzerinde denecem sonucu yazarım bizim burda çok yüksek binalar yüzünden uydu muydu rüya oldu ayarlattırırsam aktifmi yazarım
    data uydusu nedir w3 mü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hakan_77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu yazılımı ben başka formda vermiştim çok eski tarihli neden yeni diye veriyorsun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cesur55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    data uydusu nedir w3 mü
    gsm internet kullandığım için internetim kesilmişti cevap veremedim
    w3 tü ama çalışmadı

Alıntı zeko21 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu yazılımı ben başka formda vermiştim çok eski tarihli neden yeni diye veriyorsun
    sözde yeni2013 yazılım olarak download ettim pek dosyalara önem vermiyorum
    yeniyse yeni snal dünya hangisi doğru yalnış denerek öreniriz sonuçta yazılımcı değilim az çok elektronik tamirattan anlarız okadar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar dögle şu ali c işlemcilere avatar afrika 1 ve 3 cihazların yazılımını atın çalışır bence ben yüklettim kumanda etmiyordu ama hazır yazılım attığınızda çalışabilir yüklediğiniz zaman yalnış birşey olduğunda beni suçlamayın sadece bir önerim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart dongle

alın size yeni yazılım bugün verildi:45:

deneyin sonuçları yazın bende cihaz yok arkadaşlar

data w3

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

truman newsat Euromax startrack tüm 3329C modeli Tamam dongle w3 yeni So-ft-Wa-re 2013/05/04

donload 1 bağlantı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ... ur___.html donload 2 linki Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ... A.zip.html

NOT
    hepsi aynı yazılım istediğiniz yerden indirin
    Konu rts21 tarafından (05-04-2013 Saat 14:56 ) değiştirilmiştir. Sebep: ekleme

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri