Konuya Etiketlenenler

Teþekkur Teþekkur:  0
Beðeni Beðeni:  0
Sayfa 4/10 ÝlkÝlk 12345678910 SonSon
91 sonuçtan 31 ile 40 arasý

Konu: AzerSpace 1 Uydusundaki Kapsama Alaný,Kanal ve Frekans Deðiþiklikleri

Kullanýcý Bilgi Menüsü

BAKALIM NELER OLACAK DAHA ZAMAN VAR

Kullanýcý Bilgi Menüsü

arkadaþlar dm 800 hd kullanýyorum ve newnigma yüklü
    bu uydu sattelitede yok nasýl aktif ederim

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý Baldemir Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    Büyük ihtimal 60 lýktýr ama sinyal almanýz gerekiyor

Hocam alakana teþekkür ederim. Mahsuru yoksa hangi Þehirden izliyorsun yazarsan sevinirim. Selamlar..
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .

Sanmaki Zalým olanlardan Bir Gün Hesap Sorulmaz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

sudi arabistan abha dayim azerspace 1 uydusundan þu ferankaslarý ýzlýyorum 11015 11169 sinyal sevileri yuzde 50 60 sinyal cikiyor selamlar

Kullanýcý Bilgi Menüsü

her þeyi ayarladým,sadece cihazdan uyduyu bulmaya kaldý oda olmadý.cihaz next 2000 süper plus manuel arama yok uydu için.nasýl yapabilirim acaba?:49:

Kullanýcý Bilgi Menüsü

cihazýnnýzdaki menü+kurulum+uydu tp ekle bölümünden yapacaksýnýz kullanýlmayan bir uyduyu ismini deðiþtireceksiniz cihazýnýzda o uydu ekli deðilse baþka yapýlacak birþey yok.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

uydunun ismini deðiþtirdiðinizde frekanslarýn hepsini tp ekle bölümünden ekleyip otomatik tarama ile taratabilirsiniz eðer manuel arama varsa tek tek aratabilirsiniz.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

menü-uydu-çanak ayarý tamam da malesef manuel uydu ekleme yok.baþka uydunun ismini deþirtiriyorum tpleri ekliyorum ama azerspace uydusunu hangi uydunun üstüne deðiþtirdiysem onun derecesi çýkýyor ve haliyle hiç bir kanal bulmuyor.yani 46 derece yapamýyorum ve manuel eklemede azerspace uydusu çýkmýyor,nasýl bir þeydir anlamadým. o kadar ilgiliyim ama bi çözüm bulamadým.

Kullanýcý Bilgi Menüsü

Alýntý SG_1907 Nickli Üyeden Alýntý Bu Linki Görmeniz Ýçin SupersatForuma Uye Olmanýz Gerekmektedir.
    menü-uydu-çanak ayarý tamam da malesef manuel uydu ekleme yok.baþka uydunun ismini deþirtiriyorum tpleri ekliyorum ama azerspace uydusunu hangi uydunun üstüne deðiþtirdiysem onun derecesi çýkýyor ve haliyle hiç bir kanal bulmuyor.yani 46 derece yapamýyorum ve manuel eklemede azerspace uydusu çýkmýyor,nasýl bir þeydir anlamadým. o kadar ilgiliyim ama bi çözüm bulamadým.
    uydu derece farklý göstersin önemli deðil önemli olan uydunuzun yönü ve konumudur. Bana kalýrsa siz uydu ayarlarýndan diðer ayarlarý eksik yaptýnýz . Mesela lnb ayarlarý üniversal olacak dayzek seçimi gibi uydu ayarlarýný kontrol edin bunlarda yanlýþlýk vardýr. Kontrol edip taratýn sorun düzelecektir. Ordaki derece önemli deðil. Kolay gelsin.
    Konu cesur55 tarafýndan (29-07-2013 Saat 21:23 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: düzeltme

Kullanýcý Bilgi Menüsü

ayarladým arkadaþlar.ilginize teþekkürler.yüzde yetmiþ sinyalle azerspaceyi görüyorum...

Sayfa 4/10 ÝlkÝlk 12345678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Þu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanýcý var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri