Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: sky star 2 yeni aldım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart sky star 2 yeni aldım

bilgisayarıma bugün kurdum ama daha hiç bişe yapamadım.ne canak antenim türksatta.sinyal seviyesi 22 içi bakır yeşil rekli kablo aldım.antenim çift lnb li skystar 2 den tv ve dowland yapmak için ne yapmalıyım.?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım soruyu anlaşılır bir şekilde sorunki iyi cevap alın ne buyani tv downland
    sky satar kartını aldınmı tak lnb işini çanağını sinyal kalitesi yüksek olacak70.80lerde olsun
    maksat sinyal kopukluk olmasın kabloyu tak kartın üzerinden verilen kurulum cd lerdeki diriverleri kur tamamdır kumandalını al kontürol et sorun kalmaz bak her bilgisayar sky kartları desteklemez içindeki kulanılan malzeme çipleri donanım karları vs anlamışsın
    Konu hakan_77 tarafından (14-04-2013 Saat 02:58 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hakan kerdeşim teşekkür ederim. kurulumu yaptım ama sinyal bulmakta iş şimdi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sky star 2 türksatı izleyebilirmiyim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

izlersin tabiki..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

nasıl izleyecem? canak yönü türksat kaplo en iyisi içi dışı bakır olandan aldın.markasını rg7 metresi 1.5 tl kurulum video izledim uydu adını türksat 1c alarak .kaydettim
    frekanslarıda 12565 H 27282 5/6 ---> SatGate girdim sinyal sinyali bulamıyorum. televizyonudan izleyebiliyorum tv full sorunsuz en düşük sinyal seviyesi 55 sky türk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri